ФЕНОКІТ (FENOKIT)

Характеристика лікарського засобу (ЛЗ)*:

Фармакотерапевтична група: антигістамінні засоби для системного застосування.

Склад: 1 мл містить диметиндену малеату 1 мг та допоміжні речовини.

Лікарська форма: краплі оральні.

Лікувальні властивості ЛЗ*:

Диметиндену малеат є похідним феніндену. Він є антагоністом гістаміну на рівні Н1‑рецепторів.

Чинить антикінінову, слабку антихолінергічну і седативну дію, не має протинудотного ефекту. Знижує підвищену проникність капілярів, пов’язану з алергічними реакціями негайного типу. У поєднанні з антагоністами гістамінових Н2-рецепторів препарат пригнічує практично всі види впливу гістаміну на кровообіг.

Показання*: Симптоматичне лікування алергічних захворювань: кропив’янки, сезонного (сінна гарячка) та цілорічного алергічного риніту, алергії на лікарські засоби і продукти харчування.

Свербіж різного походження, крім пов'язаного з холестазом. Свербіж при захворюваннях із шкірними висипаннями, такими як вітряна віспа. Укуси комах. Допоміжний засіб при екземі та інших свербіжних дерматозах алергічного ґенезу.

побічні дії ЛЗ*: основним побічним ефектом застосування препарату є сонливість, особливо на початку лікування. У дуже рідкісних випадках можуть спостерігатись алергічні реакції та інше.*

*Інформація подана в скороченому вигляді. Повний обсяг інформації про ЛЗ міститься в інструкції для медичного застосування лікарського засобу Фенокіт.

Інформація для спеціалістів сфери охорони здоров’я.

Виробник та заявник ЛЗ Фенокіт: СУІП ТОВ «Сперко Україна», 21027, Україна м. Вінниця, вул. 600-річчя, 25, тел/факс (0432) 52 30 49.

РП МОЗ України: UA/16281/01/01 від 04.09.2017. 

©2019 СУІП ТОВ «Сперко Україна». Всі права захищені.

Самолечение может быть опасным для вашего здоровья. Предназначено для специалистов в сфере охраны здоровья. Лекарственное средство имеет противопоказания и побочные реакции, полная информация размещена в инструкции.

БаДМ - Мы работаем для Вас!