Акард табл. кишковороз. 75мг № 100. Акція -20%.

Акард табл. кишковороз. 75мг № 100. Акція -20%.

Купуйте в одній накладній кратно 5 шт. Акард табл. кишечнороз. 75мг № 100 (код 321.0077) та отримайте знижку 20% на цей товар.

Показання

-Гостра та хронічна ішемічна хвороба серця.

-Профілактика повторного тромбоутворення.

-Первинна профілактика тромбозів, серцево-судинних захворювань, таких як гострий коронарний синдром у пацієнтів віком від 50 років, у яких присутні фактори ризику розвитку захворювань серцево-судинної системи: артеріальна гіпертензія, гіперхолестеринемія, цукровий діабет, ожиріння (індекс маси тіла > 30), спадковий анамнез (інфаркт міокарда у пацієнтів віком до 55 років принаймні в одного з батьків або брата чи сестри).

Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я.

Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Ця інформація є тимчасовою комерційною пропозицією в межах діючих договірних відносин з поставки лікарських засобів в сфері оптової торгівлі і призначена виключно для клієнтів ТОВ "БаДМ". Подальше розповсюдження даної інформації заборонено.

Акція проводиться на всій території України, крім АР Крим та деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Акція діє за наявності товару з 02.10.2019. до 30.11.2019.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи