Еспікол Бебі – рятівник для дитячих животиків! Акція 3+1 або 4+2. Вибери свою Акцію!

Еспікол Бебі – рятівник для дитячих животиків! Акція 3+1 або 4+2. Вибери свою Акцію!

Купуй в одній накладній 3 одиниці Еспікол Бебі краплі оральні 30 мл флакон №1 з піпеткою (1764013) та отримай у *ПОДАРУНОК 1 одиницю Еспікол Бебі краплі оральні 30 мл флакон №1 з піпеткою (1764014).

Або:

Купуй в одній накладній 4 одиниці Еспікол Бебі краплі оральні 30 мл флакон №1 з піпеткою (1764013) та отримай у *ПОДАРУНОК 2 одиниці Еспікол Бебі краплі оральні 30 мл флакон №1 з піпеткою (1764014).

Показання. Для симптоматичного лікування порушень з боку травного тракту, що пов’язані з накопиченням газів, наприклад, при метеоризмі, при коліках у немовлят. Як піногасник при інтоксикаціях поверхнево-активними речовинами (пральними порошками або іншими миючими засобами).

Протипоказання. Підвищена чутливість до симетикону або до інших компонентів лікарського засобу; повна кишкова непрохідність.

Побічні реакції. При прийомі препарату в рекомендованих дозах побічних дій не було виявлено. Можливі шкірні реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, шкірний висип, кропив’янку. Метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат, що входять до складу крапель, можуть спричинити розвиток алергічних реакцій (можливо уповільнених), а в окремих випадках – бронхоспазм.

Акція проводиться на всій території України, крім АР Крим та деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Акція діє за наявності товару з 01.07.2019 р. до 30.09.2019 р.

* Під ПОДАРУНКОМ мається на увазі придбання товару за акційною ціною 1,07 грн. з ПДВ.

Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи