Гідрокортизон-ПОС мазь очна 2,5% або 1%. Акція 3+1 або 6+2. Вибери свою Акцію!

Гідрокортизон-ПОС мазь очна 2,5% або 1%. Акція 3+1 або 6+2. Вибери свою Акцію!

Купуй в одній накладній 3 одиниці Гідрокортизон-ПОС мазь очна 25мг/г (код 924004) та отримай у *ПОДАРУНОК 1 одиницю Гідрокортизон-ПОС мазь очна 25мг/г (код 521009).

Або:

Купуй в одній накладній 6 одиниць Гідрокортизон-ПОС мазь очна 10мг/г (код 924003) та отримай у *ПОДАРУНОК 2 одиниці Гідрокортизон-ПОС мазь очна 10мг/г (код 521010).

Показання. Гормональне лікування алергічних, неінфекційних, запальних захворювань кон’юнктиви, рогівки та переднього сегмента очей, а також повік (наприклад, блефариту).

Протипоказання. Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких допоміжних речовин препарату; епітеліальний герпетичний кератит або інші вірусні захворювання ока; бактеріальні інфекції ока; рани та виразкові ураження рогівки; відкрито- та закритокутова глаукома; очний туберкульоз або грибкові інфекції ока.

Умови відпуску: За рецептом.

Акція проводиться на всій території України, крім АР Крим та деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Акція діє за наявності товару з 01.08.2019 р. до 31.12.2019 р.

* Під ПОДАРУНКОМ мається на увазі придбання товару за акційною ціною 1,07 грн. з ПДВ.

Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Ця інформація є тимчасовою комерційною пропозицією в межах діючих договірних відносин з поставки лікарських засобів в сфері оптової торгівлі і призначена виключно для клієнтів ТОВ "БаДМ". Подальше розповсюдження даної інформації заборонено.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи