Ципронекс краплі глаз. ушн.р-н 0,3% 5 мл фл.-кап.№1. Акція -20%.

Ципронекс краплі глаз. ушн.р-н 0,3% 5 мл фл.-кап.№1. Акція -20%.

Купуйте в одній накладній від 5 шт. Ципронекс краплі глаз. ушн.р-н 0,3% 5 мл фл.-кап.№1 (код 105.0024) та отримайте знижку 20% на цей товар.

Показання. Виразки рогівки та поверхневі інфекції ока (очей) і його придатків, спричинені штампами бактерій, чутливими до ципрофлоксацину.

Гострий отит зовнішнього вуха, а також гострий отит середнього вуха із застосуванням дренажу через тимпаностомічну трубку, спричинені штампами бактерій, чутливими до ципрофлоксацину.

Протипоказання. Підвищена чутливість до ципрофлоксацину або до інших хінолонів, або до будь-якого з компонентів препарату.

Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я.

Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я.

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Ця інформація є тимчасовою комерційною пропозицією в межах діючих договірних відносин з поставки лікарських засобів в сфері оптової торгівлі і призначена виключно для клієнтів ТОВ "БаДМ". Подальше розповсюдження даної інформації заборонено.

Умови відпуску: За рецептом.

Акція проводиться на всій території України, крім АР Крим та деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Акція діє за наявності товару з 21.10.2019. до 21.12.2019.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи