Урсохол від Дарниці. Акція 3+1

Урсохол від Дарниці. Акція 3+1

Купуй в одній накладній 3 шт. Урсохол №100 (код 145.0435) та отримай одну упаковку Урсохол №100 (код 145.0529) у *ПОДАРУНОК.

Або:

Купуй в одній накладній 3 шт. Урсохол №50 (код 145.0350) та отримай 1 шт. Урсохол №50 (код 145.0545) у *ПОДАРУНОК.

Реєстрація № UA/9018/01/01 від 01.08.2018. Наказ № 1422 від 01.08.2018

Склад. Діюча речовина: ursodeoxycholic acid; 1 капсула містить урсодеоксихолієвої кислоти 250 мг; допоміжні речовини: крохмаль картопляний, метилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат.

Показання. Розчинення рентгеннегативних холестеринових жовчних каменів розміром не більше 15 мм у діаметрі у хворих із функціонуючим жовчним міхуром, незважаючи на присутність у ньому жовчного(их) каменя(нів). Лікування гастриту з рефлюксом жовчі. Симптоматичне лікування первинного біліарного цирозу (ПБЦ) за умови відсутності декомпенсованого цирозу печінки. Для лікування гепатобіліарних розладів при муковісцидозі у дітей віком від 6 до 18 років.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якої речовини, що входить до складу лікарського засобу. Гостре запалення жовчного міхура або жовчних проток. Непрохідність жовчних проток (закупорка загальної жовчної протоки або протоки міхура). Часті епізоди печінкових колік. Рентгенконтрастні кальцифіковані камені жовчного міхура. Порушення скоротливості жовчного міхура. Невдалий результат портоентеростомії або відсутність адекватного жовчного відтоку у дітей з атрезією жовчних шляхів.

Побічні реакції. Порушення з боку шлунково-кишкового тракту. У клінічних дослідженнях були частими повідомлення про пастоподібні випорожнення або діарею під час лікування урсодезоксихолевою кислотою. Дуже рідко при лікуванні первинного жовчного цирозу відзначався сильний абдомінальний біль з локалізацією у правому підреберʼї. Порушення з боку печінки та жовчного міхура. Дуже рідко при лікуванні урсодезоксихолевою кислотою можлива кальцифікація жовчних каменів. Під час терапії розвинених стадій первинного біліарного цирозу дуже рідко спостерігалася декомпенсація цирозу печінки, яка частково регресувала після припинення лікування. Реакції гіперчутливості. Дуже рідко можливі алергічні реакції, включаючи висипання, кропивʼянку.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я.

Інформація розповсюджується в межах семінару з медичної тематики.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Перед застосуванням обов'язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією.

Акція проводиться на всій території України, крім АР Крим та деяких населених пунктів Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Акція діє за наявності товару з 01.07.2019 р. до 31.07.2019 р.

* Під ПОДАРУНКОМ мається на увазі придбання товару за акційною ціною 0,12 грн. з ПДВ.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи