ГУДФУД

01.jpgБактеріальні закваски ТМ GOOD FOOD для домашніх кисломолочних продуктів
Домашні йогурти - корисні натуральні продукти. Не докладаючи особливих зусиль, з молока і закваски можна приготувати самостійно класичний йогурт, кефір або ряжанку, або ж такі унікальні лікувальні продукти як Симбіотик, Імуналіс, напій кавказьких довгожителів - Наріне, спеціальний кисломолочний напій для першого прикорму і харчування дітей - Біфідокомплекс, або унікальний продукт для схуднення - Фітнес Йогурт.
Закваски TM GOOD FOOD - це високоякісний продукт. Всі штами мікроорганізмів, які використовуються в заквасках, відповідають параметрам міжнародних стандартів для пробіотиків. Виробництво заквасок TM GOOD FOOD має сертифікат міжнародної системи управління якістю ISO 9001-2008.
Кожна закваска TM GOOD FOOD - це унікальний комплекс корисних бактерій - природних складових здорової мікрофлори людини. Бактеріальний склад в заквасках «ГУД ФУД» включає всі необхідні пробіотичні бактерії в різних комбінаціях:
Асортимент заквасок TM GOOD FOOD здатний задовольнити потреби найширшої аудиторії покупців.

02.jpg  03.jpg

04.jpg  05.jpg

Бактеріальні закваски TM GOOD FOOD розроблені та виготовлені на замовлення компанії «ГУД ФУД» в «Центрі дослідження і розвитку біохімії - BIOCHEM srl.» в Італії.
Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!