СУСТАГІН

balzam-dlja-nog-sustagin-75g-500x500.jpgБАЛЬЗАМ ДЛЯ НІГ СУСТАГІН

Речовини рослинних компонентів, що входять до складу бальзаму, знімають неприємне відчуття тяжкості в ногах, відчуття втоми і набряки, стимулюють кровообіг, зміцнюють стінки судин, покращують обмінні процеси в тканинах.

balzam-dlya-tela-sustagin-75g-500x500.jpgБАЛЬЗАМ ДЛЯ ТІЛА СУСТАГІН

Профілактичний бальзам зменшує прояв симптомів і покращує самопочуття людей, які страждають на артрит, артроз, остеохондроз, радикуліт. Рослинні екстракти, що входять до складу бальзаму, покращують кровообіг, знімають набряклість тканин, заспокоюють і зігрівають. Мають виражені протизапальні властивості і сприяють загоюванню ран.

krem-dlya-suglobv-sustagn-75-g.jpgКРЕМ ДЛЯ СУГЛОБІВ СУСТАГІН

Натуральні рослинні екстракти, що входять до складу крему, мають відволікаючі, протизапальні і заспокійливі властивості. Крем допомагає ефективно знизити больовий синдром, запалення суглобів і м'язових тканин, зміцнює і відновлює їх структуру, зменшує набряклість. Рекомендується при захворюваннях хребта, ревматизмі, артрозі, міозиті.

ГЕЛЬ-БАЛЬЗАМ РЕВМАТІН

Рекомендується як профілактичний косметичний засіб при ревматизмі, болях в суглобах, невралгіях, запаленнях м'язової тканини, розтягненнях. Рослинні екстракти, що входять до складу профілактичного гелю-бальзаму, знімають біль і набряклість, активізують імунні процеси в організмі, регулюють кровообіг.

ГЕЛЬ-БАЛЬЗАМ ПОДАГРІН

Профілактичний гель-бальзам застосовується при подагрі. Він допомагає зняти запалення і почервоніння навколо суглобів, покращує їх рух, зменшує біль, покращує процес виведення сечової кислоти і солей.
Виробник: Компанія ТОВ «Триюга-ОМ», Київ, Україна
Більш детальна інформація в інструкціях до продуктів.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!