Біфіформ

bifiform-instruktsiya-tsena-primenenie1.jpgБіфіформ плюс і Біфіформ бебі

"Біфіформ плюс" і "Біфіформ бебі" - безпечні пробіотики для дорослих і дітей.
Кожна капсула "Біфіформ плюс" містить щонайменше 2,5 млрд життєздатних корисних молочнокислих і біфідобактерій, які є природними для кишкової флори людини.
«Біфіформ плюс» містить запатентовану комбінацію з 4-х штамів бактерій (2 штами лактобактерій і 2 штами біфідобактерій), поєднання яких сприяє підтримці мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Спеціальна капсула захищає мікроорганізми від шлункового соку і розчиняється тільки в кишечнику, забезпечуючи ефективність препарату.
Застосовувати "Біфіформ" доцільно при:
Дієтична добавка до раціону харчування "Біфіформ плюс" характеризується високою безпекою, тому дозволена до застосування дітям від 2-х років, а також вагітним і годуючим жінкам.
А для відновлення балансу кишкової флори у новонароджених і дітей до 2-х років рекомендується приймати спеціалізований пробіотик "Біфіформ бебі" в формі суспензії. Його особливість в тому, що він не містить лактози і може застосовуватися для дітей з її непереносимістю.

До складу "Біфіформ бебі" входять корисні біфідобактерії та стрептококи -B.lactis BB-12 + S.thermophilus TH-4, комбінація яких абсолютно безпечна для застосування з перших днів життя. Саме ці молочнокислі бактерії досліджені найкраще. ВВ-12® і ТН-4 ™ використовують в молочній промисловості, в дитячому харчуванні і дієтичних добавках.
"Біфіформ Бебі":

Нейтральний смак суспензії і зручна форма дозволяють малюкові легко прийняти препарат.
Застосування "Біфіформ" сприяє поліпшенню синтезу і всмоктуванню вітамінів, сприятливо впливає на ферментативне розщеплення складних вуглеводів, білків і жирів.
Виробник: "Pfizer Consumer Manufacturing Italy S.r.L.", Via Nettunense, 90- 04011 Aprilia (LT), Italy, ( "Пфайзер Консьюмер Менюфекчурінг Італія С.Р.Л.", Віа Неттуненсе 90-04011 Апрілія (ЛТ), Італія)
Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи