Спатон

68_3.jpgСпатон - додаткове джерело заліза двовалентного в питній формі.

Натуральна дієтична добавка "Спатон" містить в своєму складі 100% термальну воду, збагачену залізом (Fe 2+) з джерела ТрефьюВелсСпа, розташованого в заповіднику Сноудонія, Уельс, Великобританія.
Вода відома своїми цілющими властивостями і вже більше 200 років використовується для виробництва дієтичної добавки "Спатон", яка служить природним джерелом заліза.
Воду добувають, фільтрують і упаковують в зручні саше, які легко відкриваються, зберігаючи її природний склад на всіх етапах виробництва.
Залізо є важливою складовою гемоглобіну, який транспортує кисень від легенів до тканин. Тому так важливо поповнювати дефіцит заліза за допомогою зовнішніх джерел - збалансованого харчування і залізовмісних препаратів. З повноцінної збалансованої їжі залізо засвоюється лише на 5-10%, а біодоступність заліза з синтетичних препаратів становить 3-10%.
Залізо з "Спатон" засвоюється на 40%, тому що добавка містить двовалентне залізо, біодоступність якого вище, ніж тривалентного заліза, наприклад, з рослинної їжі.
Натуральна дієтична добавка "Спатон" випускається у вигляді саше (по 20 мл) в картонних коробках по 14 або 28 саше в умовах фармацевтичного виробництва відповідно до міжнародних стандартів і має дві форми випуску - з нейтральним смаком і з додаванням яблучного соку і вітаміну С. Для поповнення потреби організму в залізі досить 1 саше дієтичної добавки "Спатон" на день.
«Спатон» з нейтральним смаком найкраще приймати розведеним в апельсиновому соку, тому що вітамін С покращує засвоюваність заліза. А «Спатон» з яблучним смаком розводити немає необхідності, бо він вже містить вітамін С.
Залізо з «Спатон» допоможе відновити баланс цього життєво необхідного елементу людям, що страждають від дефіциту заліза. Також "Спатон" рекомендується застосовувати жінкам (особливо дітородного віку), вагітним і годуючим, чоловікам, вегетаріанцям, дітям старше двох років, спортсменам і людям похилого віку.
  Умови зберігання: 24 місяці при кімнатній температурі в недоступному для дітей та захищеному від вологи місці.
  Виробник:
 «СпатонЛтд», Трефрью Веллс Спа, Сноудонія, Норт Уельс, LL27 0JS, Великобританія.
Вироблено для «A Нельсон Ко Лімітед», Нельсонс Хаус, 83 Парксайд  Вімблдон, Лондон SW19 5LP, Великобританія.
  Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.
 

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи