Рескью

b7a9272c08a6f2fd841c17a5f7943756.jpg"Рескью Ремеді" і "Рескью Найт" 

Всесвітньо відомі швидкодіючі засоби проти стресу.
Препарати «Рескью» виробляються більше 80 років у Великобританії, в самому серці королівства - Лондон, Вімблдон.
Ефективність препаратів «Рескью» перевірили на собі мільйони людей більш ніж в 100 країнах світу, прості люди і зірки шоу-бізнесу.
Швидкодіючі засоби проти стресу "Рескью" випускаються в зручних для застосування формах - в краплях і в унікальній для українського ринку формі спрею. "Рескью" можна не запивати, зручно носити в сумочці або тримати про всяк випадок в шухляді під рукою.
Продукція ТМ "Рескью":
Біологічно активна добавка "Рескью Ремеді" рекомендована при підвищених емоційних навантаженнях вдень. Вона допомагає впоратися з собою, коли необхідно сконцентруватися на цілі, тримати ситуацію під контролем, проявити рішучість і діяти. Тому вибір "Рескью Ремеді" - для успішних ділових людей і співробітників офісів, які відчувають надмірні емоційні навантаження і стрес практично кожного дня.
"Рескью Найт" - одне з найбільш безпечних та ефективних засобів від безсоння, яке допомагає заспокоїтися і швидко відновити здоровий сон, якщо він порушений. На відміну від традиційних снодійних "Рескью Найт" не пригнічує нервову систему, не викликає апатію, сприяє нормалізації психоемоційного стану та сну.
Засіб може бути рекомендовано людям з ненормованим робочим графіком, підвищеними навантаженнями, неврозами і розладами сну.
"Рескью" - 100% натуральні препарати, які:
Підходять для всієї родини. 
Виробник: "Бах ФлауверРемедісЛімітед", 5-9 ЕндевоВей, Вімблдон, Лондон, SW195LP, Великобританія.

Зберігати в сухому місці при температурі нижче 25 ̊ С. Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

Офіційний сайт - https://rescueremedy.com.ua/

БаДМ - Ми працюємо для Вас!