Мульти-табс

original_multi_tabs_klassik_tabletki_30_sht_www_piluli_ru_eapt26727.jpg"Мульти-табс класичний" і "Мульти-табс Бебі саше" 

"Мульти-табс" - відомий світовий бренд мультивітамінів для всієї родини.
«Мульти-табс класичний» створено для дорослих і дітей, що досягли віку 12 років. "Мульти-табс Бебі саше" спеціально розроблено з урахуванням потреб дітей від 1 року до 6 років.
Дієтична добавка до раціону харчування "Мульти-табс класичний" допомагає дорослим щодня залишатися енергійними, підтримувати імунітет, зберігати шкіру здоровою і забезпечувати захист від шкідливого впливу навколишнього середовища.
До складу вітамінно-мінерального комплексу "Мульти-табс класичний" входять 25 вітамінів і мінералів (вітамін А, біотин, вітамін В1, В2, В6, В12, С, D3, Е, К1, лютеїн, ніацин, пантотенова кислота, фолієва кислота, залізо, йод, калій, магній, марганець, мідь, молібден, селен, хром, хлорид, цинк). Це повний і збалансований склад вітамінів і мінералів для доповнення щоденного раціону харчування дорослих і дітей, що досягли віку 12 років.
Щоб забезпечувати потреби дорослого організму в необхідних мінералах і вітамінах, досить протягом місяця щодня приймати під час їжі 1 таблетку "Мульти-табс класичний". Перевищувати зазначену добову дозу не рекомендується.
"Мульти-табс Бебі саше" - збалансований комплекс вітамінів і мінералів, який підходить для дітей від 1 року до 6 років і містить 13 вітамінів (А1, D, Е, В1, В2, В6, В12, С, пантотенова кислота, ніацин, фолієва кислота ) і 9 мінералів (кальцій, магній, залізо, цинк, мідь, марганець, хром, селен і йод).

  "Мульти-табс Бебі саше" - це:
multi-tabs-bebi-poroshok-sashe-14-s-vitaminami-i-mineralami.jpgЗавдяки повному і безпечному складу, дієтичну добавку "Мульти-табс Бебі саше" включають для корекції раціонів харчування дітей з першого року життя:
Виробник: "Pfizer Consumer Manufacturing Italy S.r.L.", Via Nettunense, 90- 04011 Aprilia (LT), Italy, ( "Пфайзер Консьюмер Менюфекчурінг Італія С.Р.Л.", Віа Неттуненсе 90-04011 Апрілія (ЛТ), Італія)
Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.
   

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи