Лісовий бальзам

65b0a04e8d48f617ea2d69c2fa3a4d6a.jpg

Лісовий бальзам - експерт в натуральному і високоефективному догляді за зубами і яснами

Лісовий бальзам - відома марка засобів гігієни порожнини рота на російському ринку. Випускає профілактичні зубні пасти, ополіскувачі для порожнини рота і зубні щітки для дорослих і дітей у віці від 14 років.
В основі продуктів Лісовий бальзам - запатентованний² відвар трав, витяжки хвойних екстрактів і рослинні компоненти з високими антибактеріальними, протизапальними властивостями.
Лісовий бальзам - це перевірені продукти, що сприяють зниженню запалення, кровоточивості ясен і забезпечують якісну профілактику основних проблем порожнини рота в домашніх умовах. 

Як Лісовий бальзам піклується про здоров'я порожнини рота

Ні для кого не секрет, що здоров'я порожнини рота - це не тільки міцна емаль, а й міцні ясна без ознак запалень і кровоточивості. А правильний догляд за зубами і яснами - це, в першу чергу, правильна гігієна порожнини рота, яка є важливим кроком до профілактики основних стоматологічних захворювань.

Лісовий бальзам випускає продукти, які допомагають правильно доглядати за зубами і яснами, покращують рівень гігієни порожнини рота і підтримують природні механізми захисту здоров'я зубів і ясен.

Ефективне очищення нальоту - перший крок до збереження здоров'я зубів

Кожен продукт Лісовий бальзам, в першу чергу, бореться з утворенням нальоту на зубах, який є основною причиною розвитку карієсу і проблем ясен.
Такі фактори, як неякісна чистка зубів, низька культура використання додаткових засобів гігієни (наприклад, зубних ниток або ополіскувачів), рідкісна зміна зубної щітки або наявність шкідливих звичок, сприяють накопиченню зубного нальоту в порожнині рота і негативно впливають на здоров'я зубів і ясен.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:
Щоденне використання зубних паст і ополіскувачів Лісовий бальзам дозволяє досягти дворазового зниження швидкості утворення нальоту на зубах, в міжзубних проміжках і в придесневой області.

Такий ефект досягається не тільки за рахунок ефективного видалення нальоту з емалі зубів, а також завдяки уповільненню активності патогенних бактерій в порожнині рота, що знижує швидкість накопичення нальоту на зубах.

Одночасне зміцнення як ясен, так і зубів

Пам'ятайте, що щоденний догляд за яснами важливий, так як зуби тільки частково захищені емаллю. Важлива частина зубів прихована за дуже м'якими тканинами - яснами, від здоров'я яких залежить, наскільки зуб буде здоровим від коренів. Науково доведено, що проблеми з яснами в 5 разів частіше призводять до втрати зубів, ніж карієс.

З будь-яким продуктом Лісовий бальзам ви отримуєте комплексну профілактику, яка полягає в одночасному відновленні як ясен, так і зубів, і дозволяє зберегти здоров'я і красу посмішки на довгі роки.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ:
Щоденне використання зубних паст і ополіскувачів Лісовий бальзам допомагає зміцнити не тільки емаль зубів, але і ясна, знижуючи ризик втрати зубів у 3 рази.

Засіб від запалення ясен в домашніх умовах

Імунітет порожнини рота - природний спосіб захисту зубів і ясен від шкідливих факторів ендогенної і екзогенної природи. Зниження місцевого імунітету порожнини рота - одна з причин швидкого розвитку карієсу, проблем ясен і загострення вже наявних проблем із зубами і яснами.
З зубними пастами і ополаскивателями Лісовий бальзам механізми природного захисту порожнини рота працюють краще, відбувається активація місцевого іммунітета⁴, а значить:

Використовуючи профілактичні серії Лісовий бальзам щодня, ви забезпечуєте комплексну профілактику основних проблем порожнини рота і робите впевнений крок до збереження здоров'я і краси вашої посмішки!

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи