Травосепт

Відома своїми натуральними продуктами ТМ «ТРАВОСЕПТ» презентує на ринку України натуральний чай і трав'яні льодяники для дорослих і дітей.

Травосепт - чай з натуральних компонентів застосовують при сезонних застудних захворюваннях дихальних шляхів. Чай добре смакує і відрізняється високим рівнем безпеки.

Травосепт - чай має протимікробну, спазмолітичну і іммуномодулюючу властивості. Напій надає знеболюючу, жарознижуючу, протизапальну і антисептичну дії.

До складу чаю входять екстракти 12 лікарських рослин, які мають потужну терапевтичну дію. Чай має попит серед споживачів, оскільки містить виключно натуральні компоненти.

Травосепт-льодяникі від болю в горлі, від мокрого чи сухого кашлю. Препарат має антисептичну і противірусну дію, здатний зупиняти розвиток бактерій на слизових оболонках носоглотки і порожнини рота.

Дію Травосепт-льодяників можна порівняти з використанням міні-інгалятора: препарат швидко знімає біль у горлі вже в процесі розсмоктування льодяника.
  
Трав'яні льодяники «ТРАВОСЕПТ ® KIDS» сприяють полегшенню сухого і мокрого кашлю, усувають подразнення у горлі.

Трав'яні льодяники «ТРАВОСЕПТ® KIDS» виготовлені за спеціально розробленою рослинною формулою з вітаміном С, для дітей з 4-х літнього віку.

Льодяники з екологічно чистої сировини, що іх зростила на власних плантаціях компанії «ANSA Herbs & Foods Pvt. Ltd» Індія.

Компанія знаходиться під постійним патронатом уряду Індії і дослідницького інституту ботаніки.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!