БактоВіт

baktovit-kapsuly-30-flakon.jpg"БактоВіт" - дієтична добавка, яка нормалізує і підтримує здорову мікрофлору кишечника.
Порушити мікрофлору кишечника і його функціонування можуть перенесені інфекції, прийом антибіотиків, неправильне харчування, часті стреси, які викликають дисбактеріоз і розлади шлунково-кишкового тракту.
Дієтична добавка "БактоВіт" містить пробіотичні культури і застосовується за рекомендацією лікаря з метою нормалізації мікрофлори кишечника і процесів травлення під час або після прийому антибіотиків, при зміні раціону харчування, в т.ч. під час подорожей, для попередження розвитку дисбактеріозу, шлунково-кишкових розладів (діареї, запору), для відновлення природного захисту організму і підтримки імунітету.
Дієтична добавка "БактоВіт" включає в себе біфідобактерії (Bifidobacterium bifidum КУО / г - 1 × 1010), лактобактерії (Lactococcus lactis КУО / г - 1 × 1010) і вітаміни групи "В" (B5, B12, B1, B6, B2). Біфідобактерії цінні тим, що вони здатні синтезувати амінокислоти, вітаміни групи В, К, пантотенову і фолієву кислоти. Крім того, вони покращують процеси гідролізу і всмоктування білків, жирів і вуглеводів. Лактобактерії в організмі людини конкурують за виживання з потенційними патогенами і стимулюють імунну систему, а також здатні перешкоджати всмоктуванню деяких токсичних речовин. Вітаміни групи "В" відповідають за діяльність імунної системи.
Завдяки комбінації лакто- і біфідобактерій і вітамінів групи "В", "БактоВіт"
попереджає розвиток дисбактеріозу;
"БактоВіт" випускається у формі кислотостійких капсул, які дозволяють доставити корисні мікроорганізми прямо в кишечник, де дислокується дисбактеріоз.
"БактоВіт" не має протипоказань до застосування, за винятком індивідуальної непереносимості інгредієнтів.
Виробник: "Лайфплен Продуктс Лімітед", Великобританія, "Lifeplan Products Limited" для "Амбе Лімітед т / а Амбе Медікал Груп", Великобританія, "Ambe Limited t / a Ambe Medical Group", Ambe House, Commerce Way, Edenbridge, Kent TN8 6ED, United Kingdom, tel: 01732 760 900.

Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи