СтопАртроз

6.jpg"СтопАртроз" і "СтопАртроз Комбі" - дієтичні добавки, призначені для нормалізації роботи опорно-рухової системи при порушенні функції суглобів, таких як артрити, травми.
Основною діючою речовиною препаратів "СтопАртроз" і "СтопАртроз Комбі" є глюкозамін, який виступає будівельним матеріалом для хрящової тканини. Глюкозаміну сульфат уповільнює і/або припиняє прогресування дегенеративних процесів в суглобах, що призводить до відновлення функції суглобів і зникненню больового синдрому.
"СтопАртроз" (Глюкозаміна сульфат - 1500 мг) сприяє нормалізації функцій опорно-рухової системи, а "СтопАртроз Комбі" (Глюкозаміна сульфат - 850 мг і Хондроітину сульфат - 250 мг), крім того, сприяє ще і природному відновленню хрящової тканини і зміцненню сполучної тканини.
І "СтопАртроз", і "СтопАртроз Комбі" мають хондропротекторну, знеболюючу і протизапальну дію.
Показання до застосування препаратів "СтопАртроз" і "СтопАртроз Комбі":

Хондропротектори "СтопАртроз" і "СтопАртроз Комбі" особливо рекомендовані людям похилого віку, жінкам в період менопаузи, а також людям з підвищеним навантаженням на суглоби (спорт, зайва вага, важка фізична праця).
Дієтичні добавки "СтопАртроз" і "СтопАртроз Комбі" безпечні для лікування пацієнтів з супутніми захворюваннями серцево-судинної системи. Завдяки стабілізації діючої речовини калієвою сіллю (КCl), а не натрієвою (NаCl) - препарат можна приймати пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями (ІЗС, гіпертонія) і людям, що знаходяться на дієті без солі. На відміну від натрієвої солі, калієва сіль не затримує воду в організмі і не призводить до підвищення об'єму циркулюючої крові. Це дозволяє не перевантажувати додатково серце і судини.
Випускаються "СтопАртроз" і "СтопАртроз Комбі" в зручній формі саше №20, упакованих в картонну коробку.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25° С в сухому та недоступному для дітей місці.
Виробник: К.Т. РОМФАРМ КОМПАНІ SRL, вул. Ероілор № 1А, м. Отопень, 075100, округ Илфов, Румунія /S.C. RompharmCompany S.R.L., Eroilorstr., No 1A, Otopenicity, 075100, county Ilfov, Romania, тел .: +4021 350 4640
  Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи