СтопОстеопороз

DSC09649___.jpg"СтопОстеопороз" - додаткове джерело кальцію, вітамінів К2 і D3.
Дієтична добавка "СтопОстеопороз" сприяє нормалізації мінерального обміну кальцію і фосфору, поліпшенню кісткової тканини, збільшенню щільності кістки, і в такий спосіб знижує ризики переломів і сприяє регенерації хрящової тканини.
Порушення метаболізму кальцію в організмі призводить до підвищення крихкості кісток, зниження їх міцності і, відповідно, до розвитку остеопорозу. При остеопорозі кальцій вимивається з кістки швидше, ніж накопичується.
Комбінація Са і вітамінів К2, D3, а також інсуліну в складі препарату "СтопОстеопороз" дозволяє не тільки наситити організм кальцієм в необхідній кількості, але і не допустити його надлишку.
Так, Вітамін D3 - речовина, що регулює метаболізм кальцію і фосфору і сприяє зростанню скелета. Інсулін стимулює ріст кісткової тканини і підсилює засвоєння кальцію в організмі людини. А Вітамін К2 (менахінон) розподіляє Са, виводячи його надлишок з м'яких тканин (м'язів, судин, очей і т.д.) і направляє в кісткову тканину, за рахунок активізації білка MGP (MatrixGlaProtein), який виводить кристали кальцію з судин людини. Таким чином, менахінон чистить судини. Вітамін К2 приймає найважливішу участь в синтезі білків, зокрема, остеокальцину - білка, який відповідає за метаболізм кальцію. Він активізує остеокальцин, допомагаючи кісткам стати міцнішими.
  "СтопОстеопороз" застосовується для:

Особливо препарат "СтопОстеопороз" рекомендований до застосування людям похилого віку, жінкам в період менопаузи, підходить людям з цукровим діабетом.
"СтопОстеопороз" випускається в зручній формі саше №30, упакованих в картонну коробку.
Зберігати препарат в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° в сухому і недоступному для дітей місці.
Виробник: К.Т. РОМФАРМ КОМПАНІ SRL, вул. Ероілор № 1А, м. Отопень, 075100, округ Илфов, Румунія /S.C. RompharmCompany S.R.L., Eroilorstr., No 1A, Otopenicity, 075100, countyIlfov, Romania, тел .: +4021 350 4640
Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи