Ацетилцистеїн-АСТРАФАРМ

ацц-1.jpg"Ацетилцистеїн-Астрафарм" - один з найбільш активних муколітичних препаратів прямої дії. Він застосовується для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи, що супроводжуються утворенням густого слизу.
На відміну від засобів, що стимулюють відхаркування, муколітики впливають на гель-фазу бронхіального секрету і ефективно розріджують мокротиння, практично не збільшуючи її обсяг.
Механізм впливу "Ацетилцистеїну-Астрафарм" безпосередньо спрямований на зменшення в'язкості слизу. Він ефективний як при слизовому мокротинні, так і при гнійному.
Завдяки прямій дії "АЦЦ" муколітичний ефект настає швидко. Розриваючи дисульфідні зв'язки в структурі мокротиння, препарат сприяє розрідженню мокротиння і полегшує його відходження з дихальних шляхів.
"Ацетилцистеїн-Астрафарм" показаний до застосування при гострих і хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи, при яких необхідно зменшити в'язкість мокротиння, поліпшити її відходження і відхаркування. "Ацетилцистеїн-Астрафарм" застосовується з 1-го дня малопродуктивного кашлю. Але його не можна застосовувати одночасно з протикашльовими засобами. Придушення кашльового рефлексу може спровокувати виникнення небезпечного застою мокротиння.
Препарат характеризується високою ефективністю і безпекою, тому дозволений до застосування дітям з 2-х років.
"АЦЦ-Астрафарм" випускається в зручних саше №10 у формі порошку для орального прийому розчину з дозуванням 200 мг ацетилцистеїну.
Щоб препарат не втратив свої лікувальні властивості, його необхідно зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці.
Виробник: ТОВ "Астрафарм".
Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи