Аллергія? Вибір препаратів дуже великий? Як обрати найкращій?

ергоцетал.jpg Ергоцетал - попереджає розвиток та пригнічує перебіг алергічних реакцій.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Симптоматичне лікування алергічного риніту (у тому числі цілорічного алергічного риніту) та кропив’янки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗА
Лікарський засіб призначається дорослим та дітям віком від 6 років. Добова доза становить 5 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Приймати таблетку внутрішньо, незалежно від вживання їжі.

Пацієнтів із періодичним алергічним ринітом (тривалість прояву симптомів захворювання становить менше ніж 4 доби на тиждень або менше ніж 4 тижні на рік) слід лікувати відповідно до перебігу захворювання та анамнезу; лікування можна припинити, якщо симптоми зникнуть, та можна відновити знову при повторному виникненні симптомів.

У разі стійкого алергічного риніту (тривалість прояву симптомів захворювання становить більше ніж 4 доби на тиждень або більше ніж 4 тижні на рік) у період контакту з алергенами пацієнту може бути запропонована постійна терапія. Відомо, що існує клінічний досвід застосування левоцетиризину протягом щонайменше 6-місячного періоду лікування.

При хронічних захворюваннях (хронічний алергічний риніт, хронічна кропив’янка) тривалість лікування становить до 1 року (дані доступні з клінічних досліджень при застосуванні рацемату).

Виробник. АТ «Київський вітамінний завод», Україна.

Більш детальна інформація знаходиться в інструкції для медичного застосування лікарського засобу. https://www.vitamin.com.ua/ua/catalog/pr=163


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!