АСКОРІЛ - комбінований препарат для симптоматичного лікування кашлю

 АСКОРІЛ - комбінований препарат для симптоматичного лікування кашлю. Він об'єднує у своєму складі одразу 3 ефективних компоненти - бромгексин, гвайфенезин і сальбутамол, які забезпечують комплексний підхід до терапії. Завдяки такому складу, препарат має бронхолітичний, відхаркувальний і муколітичний ефекти. Всі три компоненти АСКОРІЛУ покращують роботу мукоциліарного транспорту і синтез сурфактанту.

Прийом АСКОРІЛУ з перших днів розвитку бронхіту при гострій респіраторній інфекції сприяє зменшенню інтенсивності та тривалості кашлю. Також є публікації про зниження потреби в антибіотикотерапії у пацієнтів, які приймали АСКОРІЛ.

Клінічні спостереження показали, що препарат дозволяв полегшити характер кашлю в перші 3 дні та припинити кашель в перші 4 дні від початку лікування у достовірно більшої кількості хворих у порівнянні з контрольною групою. Крім того, на 5-6-й день знижувалася активність запального процесу в порівнянні з контрольною групою, що могло бути зумовлено протизапальною дією компонентів АСКОРІЛУ.

ПОКАЗАННЯ: секретолітична терапія при захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються бронхоспазмом і утворенням в'язкого секрету.

ФОРМИ ВИПУСКУ:

·         АСКОРІЛ експекторант у формі сиропу на 100 мл і 200 мл

·         АСКОРІЛ у формі таблеток по 20 шт і 50 шт в упаковці.

Препарат застосовують за призначенням і під наглядом лікаря.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції. ВИРОБНИК: «Гленмарк Фармасьютикалз Лтд.».

БаДМ - Ми працюємо для Вас!