АВИРУСПРЕЙ®+(PLUS)

АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) Баннер Авируспрей укр.jpg БАР’ЄР ВІД ВІРУСІВ
Віруси, що передаються повітряно-крапельним шляхом, найчастіше потрапляють в організм людини крізь слизову оболонку носової порожнини. Після прикріплення до мембран клітин для проникнення всередину вірусам потрібно близько 6-8 годин. І якщо прицільно вплинути на них саме в цей час, можна уникнути розвитку вірусної інфекції.
Саме це і роблять діючі речовини АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS). Завдяки формі дозованого спрею засіб створює бар’єр для вірусів на всій поверхні носоглотки

АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) застосовується: Засіб рекомендований до застосування у дорослих та дітей з 6 років. Діти від 3 до 6 років: застосування спрею можливе після консультації лікаря. Застосування дітям дозволяється тільки в присутності дорослих осіб.
Принциповий підхід до застосування АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) полягає в тому, що спрей забезпечує профілактику грипу та застуди вже після контакту з джерелом інфекції.
Спосіб застосування АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) легко запам’ятати завдяки правилу «4 годин»:

Пиктограммы Авируспрей укр.jpg

При наявності в родині вогнища респіраторної інфекції АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) рекомендується використовувати через кожні 4 години всім здоровим членам родини.
Більше про АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) на сайті avirusprey.com.ua
Виробник: компанія «Георг Біосистеми».
Реклама медичного виробу. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем та ознайомитися з інструкцією. АВІРУСПРЕЙ®+(PLUS) – декларація про відповідність № UA.TR.753.D.32644872/TPG/DEC/001 від 01.06.2019. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!