ФЛАВОВІР®

Флавовир.jpg 

ФЛАВОВІР® - препарат прямої противірусної дії для лікування та профілактики ГРВІ та грипу у дітей від народження. 

Фармакологічна дія 

Флавоноїди, які входять до складу препарату безпосередньо пригнічують розмноження вірусів у клітинах, зменшують вірусне навантаження

При проведенні доклінічних та клінічних досліджень виявлено інгібуючу активність препарату щодо вірусів грипу та гострих респіраторних інфекцій, вірусів герпесу.
Доведено, що механізм прямої противірусної дії полягає в інгібуванні синтезу вірусоспецифічних ферментів – ДНК- та РНК-полімераз, тимідинкінази, зворотної транскриптази, нейрамінідази та індукції синтезу ендогенного інтерферону.
Препарат захищає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, нормалізуючи показники місцевого імунітету (лактоферин, sІgA та лізоцим).
Препарат має антиоксидантну активність, інгібує перебіг вільнорадикальних процесів, тим самим зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.
Препарат є модулятором апоптозу, що сприяє більш швидкій елімінації уражених вірусом клітин та первинній профілактиці виникнення хронічних захворювань на тлі латентних вірусних інфекцій.

Показання

Опис 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.


Країна-виробник - Україна.

Виробник: ТОВ «НВК «Екофарм», Україна.

Більш детальна інформація знаходиться в інструкції для медичного застосування лікарського засобу.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!