Ланьер

LANIER ЛОСЬЙОН ПРОТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Лосьйон проти випадіння волосся з плацентою і екстрактом листя алое - ефективний біостимулятор на основі водного розчину екстракту плаценти і листя алое барбаденсис.

Зупиняє випадіння, стимулює зростання нового волосся, знищує лупу.

Препарат Lanier створений на основі унікальних природних речовин. Разом вони складають скарбницю всього необхідного для здоров'я і краси волосся.

До складу входять:

- екстракт плаценти - легко проникає у шкіру голови, сприяє швидкому відновленню клітин, забезпечує максимальною кількістю корисних речовин волосяні фолікули, активує їх до зростання здорового і міцного волосся, покращує обмін речовин в шкірі і підшкірному шарі;

- листя алое барбаденсис (алое вера) - унікальний компонент засобу Lanier, відомий своїми корисними діями у фармацевтиці і косметології. Це і вітаміни Е, С. D, провітамін А, алантоїн, а також мінерали, мікроелементи, ферменти. Лігнін, що входить до склада соку алое, має здатність миттєво проникати у волосяний фолікул, забезпечує його живленням і стимулює для зростання здорового волосся.

- протеїни, нуклеотиди, мукополісахаріди, амінокислоти, вітаміни - проникають глибоко в структуру волосся і відновлюють його зсередини, починаючи свою дію з самого кореня, роблять волосся здоровим, міцним, еластичним і красивим.

Препарат не має протипоказань, не містить спирту, гормонів і парабенов.

 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!