масло червоного фрукту

Масло червоного фрукта – натуральне джерело вітамінів для краси і підтримки сили та енергії сучасної людини.

Масло червоного фрукта містить:
  • альфа і бета-каротини, 
  • вітаміни А, D, K, E, F 
  • вітамін Е - потужний природний антиоксидант 
  • мінеральні речовини: кальцій, фосфор, залізо та цинк, які необхідні для нормальної життєдіяльності організму, до того ж вони запобігають розвитку захворювань
  • олеїнова, лінолева, ліноленова кислоти, омега-3, омега-6, омега-9.
Масло Червоного Фрукта має вискоі антіоксидантні, імуностимулюючі, адаптогенні властивості, підвищує резистентність організму до різних захворювань і сприяє гальмуванню процесів передчасного старіння.

Червоний фрукт – ендемічна рослина Папуа Нової Гвінеї. Масло з нього є альтернативою безлічі вітамінних комплексів: для краси волосся і нігтів, для бадьорості і гарного настрою, для підтримки фігури і загального тонусу та інше.

Унікальність цього масла полягає у тому, що воно містить велику кількість поліненасиченої жирної кислоти омега-3, яка, зазвичай, міститься лише у жирі морських риб.

Як діє масло червоного фрукта: покращує пам'ять, запобігає випадінню волосся та передчасній сивині, відновлює волосяні цибулини, покращує текстуру шкіри, запобігає старінню шкіри і сприяє її регенерації.

Тривале вживання масла (понад 9 тижнів) знижує показники холестерину і укріплює імунну систему, запобігає хронічним захворюванням.

Спосіб вживання: дорослим та дітям старше 12 років - по одній десертній ложці 2 рази на день після їжи. Перед вживанням збовтати.

Рекомендований курс – 30 днів.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 889,0 ккал/3716 кДж.
100% натуральний

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи