НУТРІЖЕН


Kalendar_Nutrigen_FIN.jpg"Нутріжен" - комплекс вітамінів і мінералів, розроблений виходячи з потреб дітей раннього віку - від 4-х місяців до 3 років.
Перші 3 роки життя дитини характеризуються швидкими темпами росту і розвитку. Недостатнє або неякісне харчування можуть призвести до серйозних наслідків для здоров'я дитини у вигляді уповільненого психомоторного і розумового розвитку, поведінковими проблемами, дефіциту соціальних навичок, розладів уваги, проблем з навчанням, а також до підвищеної інфекційної захворюваності. 
Прийом вітамінно-мінеральних комплексів "Нутріжен Бебітамін" і "Нутріжен Вітаміксін Спрінклс" в якості додаткової нутрітивної підтримки сприятиме не тільки забезпеченню життєдіяльності організму під час хвороби, але і дозволить поліпшити якість життя здорової дитини. 

"Нутріжен Бебітамін" розрахований для дітей з 4 місяців до 1 року. 
До його складу входять 13 вітамінів (Вітаміни А, С, D3, Е, К, В1, В2, В3, В5, В6, В12, фолієва кислота, біотин) та 6 мінералів (хром, мідь, магній, селен, цинк, йод ). 
"Нутріжен Бебітамін" виробляється в краплях і застосовується за рекомендацією лікаря в якості додаткового джерела вітамінів і мінеральних речовин для поліпшення росту, формування кісток і м'язів, здорового кровообігу і розвитку дітей, сприяє підвищенню імунітету і загальному зміцненню організму. Підходить недоношеним діткам. 

"Нутріжен Вітаміксін Спрінклс" спеціально розроблений для дітей віком від 1 до 3-х років. 
Вітамінно-мінеральний комплекс містить 10 вітамінів (Вітаміни А, D3, С, Е, В1, В2, В3, В6, В12, фолієва кислота) і 4 мінерали (залізо, цинк, йод і мідь). "Нутріжен Вітаміксін Спрінклс" випускається в саше №30 і застосовується за рекомендацією лікарів як додаткове джерело вітамінів і мінеральних речовин з метою поліпшення функціонального стану опорно-рухового апарату, органів зору, нервової і серцево-судинної систем, сприяє загальному зміцненню організму і підвищенню імунітету. 
У виробництві Nutrigen Vitamin Sprinkles використана спеціальна технологія "Ліпідна інкапсуляція" для таких мікроелементів, як залізо, мідь і вітаміни В1 і В2. Це запобігає їх взаємодії з їжею, маскує небажаний смак і запах цих речовин. 
Інкапсульоване залізо не викликає дискомфорт в шлунково-кишковому тракті, не змінює колір зубів, запобігає взаємодії заліза з іншими мікроелементами. 
Виробник: "ВіватінеллЛтд" / "VivatinellLtd", Великобританія, 06713360, Unit 138, Bradley Hall Trading Estate, Bradley Lane, Wigan, WN6 0XQ, UnitedKingdom, tel +44 (0) 1257422612. 
Більш детальна інформація знаходиться в інструкції по застосуванню.
Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!