ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ПРИЙОМУ АНТИБІОТИКІВ

Шлунково-кишкові розлади та порушення травлення під час та після прийому антибактеріальних препаратів дуже поширені як серед дорослих, так і серед дітей.

Захистити систему травлення і відновити баланс мікрофлори кишківника здатні компоненти Йогурт ПОСТАНТИБІОТИК і Йогурт БЕБІ ПОСТАНТИБІОТИК.

Засоби рекомендовано вживати під час та після прийому антибактеріальних препаратів для:
⦁ запобігання виникненню дисбактеріозу;
⦁ зниження токсичного впливу на печінку.


Ефективність Йогурт ПОСТАНТИБІОТИК і Йогурт БЕБІ ПОСТАНТИБІОТИК зумовлена поєднанням:
⦁ пробіотика (лактобактерій Lactobacillus Rhamnosus LB та Lactobacillus Мurinus);
⦁ пребіотика (пектину або клітковини);
⦁ активних компонентів для захисту печінки.

Комбінація лактобактерій L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS діє на всі відділи кишківника, без зменшення життєдіяльності в присутності антибіотика. Стимулює ріст корисних біфідобактерій в кишківнику. Здатність L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS знищувати шкідливі мікроорганізми на 45% вище, ніж у інших лактобактерій**.

Технологія вирощування штамів L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS запатентована компанією «Георг Біосистеми».


ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ З 12 РОКІВ – Йогурт ПОСТАНТИБІОТИК

POSTantibiotik_novost.jpg

Щоб запобігти розвитку дисбактеріозу та захистити печінку під час та після прийому антибіотиків, Йогурт ПОСТАНТИБІОТИК рекомендовано вживати по 1 капсулі 2-3 рази на добу.

Лактобактерії забезпечують фізіологічне вторинне травлення та відновлення нормальної мікрофлори в усіх відділах травного тракту. Виявляють виражену резистентність до більшості антибактеріальних препаратів. Володіють імуномодулюючою дією. Стимулюють синтез гормонів, вітамінів та біологічно активних речовин.

Інулін надає комплексний вплив на функціональну активність печінки. Завдяки властивостям сорбенту знешкоджує токсичні речовини в кишківнику та крові, знижуючи їхній негативний вплив на печінку.

Пектин адсорбує токсичні речовини і захищає стінки кишківника від подразнення. Очищує ворсинки тонкої кишки, покращує засвоєння біологічно активних речовин.


ДІТЯМ З 1 РОКУ – Йогурт БЕБІ ПОСТАНТИБІОТИК

POSTantibiotikBaby_novost.jpg

Щоб захистити систему травлення і відновити баланс мікрофлори кишківника у дитини під час та після антибіотикотерапії, Йогурт БЕБІ ПОСТАНТИБІОТИК рекомендовано вживати: по 1 капсулі раз на добу малюкам з 1 до 6 років і по 1 капсулі двічі на добу дітям з 6 років.

Лактобактерії забезпечують нормальне вторинне травлення та відновлення мікрофлори в усіх відділах травного тракту. Комбінація штамів L. Rhamnosus LВ та L. Мurinus LNS має виражену антагоністичну активність проти патогенних (гнильних) мікроорганізмів і збудників гострих кишкових інфекцій. Виявляє імуномодулюючу дію.

Екстракт розторопші містить активну речовину – силімарин, що має виражену гепатопротекторну і відновлюючу клітини печінки дію, надає антиоксидантний та детоксикаційний ефекти.

Екстракт дріжджів покращує обмін речовин в кишківнику, пригнічуючи зростання патогенної мікрофлори.

Пектин адсорбує токсичні речовини і захищає стінки кишківника від подразнення. Очищує ворсинки тонкої кишки, покращує засвоєння біологічно активних речовин.

ПОСТАНТИБІОТИК – під час та після прийому антибіотиків!

Виробник: компанія «Георг Біосистеми».
Коди замовлення у «БаДМ»: Йогурт ПОСТАНТИБІОТИК: 918104, Йогурт БЕБІ ПОСТАНТИБІОТИК: 918105.
*З посібника для лікарів «Сучасні уявлення про роль дисбактеріозу і його ефективну корекцію в клінічній практиці» під редакцією професора Селезньова К.Г., 2015 р. **Зі статті «Сучасні уявлення про клініку, діагностику та лікування дисбіозів» Селезньова К.Г., Шинкаренко Л.М., Окунь О.С., 2009 р.
Не є лікарським засобом. Перед споживанням рекомендована консультація з лікарем. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04/22297 від 26.05.2015р.


БаДМ - Ми працюємо для Вас!