Волес

лого волес.jpg

"ТОРГОВИЙ ДІМ "ВОЛЕС" — це вітчизняний виробник високоякісних медичних та лабораторних виробів.

Ми завжди високо цінуємо наших Партнерів, з якими будуємо довготривалу та надійну співпрацю, а великий асортимент продукції допомагає нам забезпечити комплексне та вчасне постачання всіх необхідних матеріалів.


«ВОЛЕС» - ВАШ НАДІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК У МЕДИЧНОМУ ПРОСТОРІ!


ДЗЕРКАЛО ГІНЕКОЛОГІЧНЕ «ВОЛЕС».jpgДЗЕРКАЛО ГІНЕКОЛОГІЧНЕ «ВОЛЕС»

За допомогою дзеркала, можна не тільки оглянути стінки піхви і шийку матки, але й провести деякі лікувальні процедури (взяття мазків) і операції, адже руки лікаря - вільні. Всі стулки вагінальних дзеркал характеризуються закругленою формою та мають високу оптичну прозорість, що покращує умови огляду.

Дзеркало має надійний фіксатор, який забезпечує великий діапазон положень інструменту, а також простоту і зручність при маніпулюванні однією рукою.

Артикул для замовлення в «БаДМ»: 1779001
ЩІТОЧКА ЕНДОЦЕРВІКАЛЬНА «ВОЛЕС».jpg


ЩІТОЧКА ЕНДОЦЕРВІКАЛЬНА «ВОЛЕС»

Застосовується в гінекологічній практиці для отримання глибокого зіскрібка епітелію з цервікального каналу при проведенні гістологічного дослідження. Одноразового використання. Стерильна.

Артикул для замовлення в «БаДМ»: 2952004
ЗОНД УРОГЕНІТАЛЬНИЙ «ВОЛЕС».jpgЗОНД УРОГЕНІТАЛЬНИЙ «ВОЛЕС»

Застосовується для взяття біологічного матеріалу з сечівника /цервікального каналу у чоловіків і жінок (уретри). Дозволяє проводити цитологічні та бактеріологічні аналізи. Також може бути використаний при конізації шийки матки та під час вагітності.

Зонд дозволяє проводити забір матеріалу при вузькому або стенозованому цервікальному каналі.

Артикул для замовлення в «БаДМ»: 1779007


ЗАТИСК ДЛЯ ПУПОВИНИ «ВОЛЕС».jpgЗАТИСК ДЛЯ ПУПОВИНИ «ВОЛЕС»

Призначений для затиску пуповини дитині відразу після його народження. Внутрішня сторона затиску ребриста та має атравматичні насічки, які утримують пуповину в одному положенні. Спеціальний замок з затвором запобігає його випадковому розкриттю. Стерильно. Для одноразового застосування.

Артикул для замовлення в «БаДМ»: 1779005

 

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Призначено для фахівців у сфері охорони здоров'я. Лікарський засіб має протипоказання та побічні реакції, повна інформація міститься в інструкції.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!