Фармаконадзор

Фармаконагляд - процес, пов’язаний із виявленням, збором, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій, несприятливих подій після імунізації/туберкулінодіагностики та будь-яких інших питань, пов’язаних з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів, вакцин, туберкуліну.

Порядок забезпечення фармаконагляду в Україні регулюється наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.12.2006 № 898 «Про затвердження Порядку здійснення фармаконагляду» (в редакції наказу МОЗ України від 26.09.2016 №996). Відповідно до вимог законодавства, фармаконагляд в Україні здійснює Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України». Система передбачає збір інформації від пацієнтів, аптечних та медичних працівників в умовах клінічного застосування медикаментів.

Якщо Вам стала відома інформація про несприятливі явища, відсутність ефективності або інші проблеми щодо безпеки лікарських засобів, постачальником яких є компанія «БаДМ», прохання повідомити про це будь-яким зручним для Вас способом:
  1. Заповнити онлайн форму (заповнити онлайн-форму Ви можете цілодобово, 7 днів на тиждень).
  2. Повідомити, надіславши інформацію на E-mail: [email protected] (з 9:00 до 18:00, в робочі дні).
  3. Повідомити за телефоном: +38 (056) 747-02-53; +38 (056) 747-02-30 (з 9.00 до 18.00, в робочі дні).
Після отримання повідомлення, наш співробітник зв'яжеться з вами.

Шляхом заповнення форми повідомлення репортер і / або пацієнт дає згоду на обробку, зберігання та передачу персональних даних з метою відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності продукції.

Отправить данные

БаДМ - Мы работаем для Вас!