Логістика

Компанія «БаДМ» має масштабну логістичну інфраструктуру, яка здатна забезпечити доставку медикаментів і товарів для здоров'я та краси в будь-яку точку України в мінімально можливі терміни.
Для безперебійного постачання ліків і виробів медичного призначення безпосередньо в торгові точки клієнтів в ТОВ «БаДМ» функціонують:

  • регіональні структурні підрозділи та офіси-представництва по всій території України.
  • складські приміщення загальною площею понад 60 тис. м2, місткість яких дозволяє забезпечити висококласне зберігання понад 23 000 м³ продукції.
  • 245 транспортних засобів вантажопідйомністю до 3,5 т і 25 авто вантажопідйомністю 20 т.

Всі логістичні процеси в компанії проходять під жорстким контролем за виконанням правил зберігання і транспортування препаратів на етапі дистрибуції.
«БаДМ» має в своєму розпорядженні сучасні складські комплекси категорії А, спеціалізовану висотну техніку, використовує сучасні технології для організації складської логістики і обробки товарів.
На складах компанії «БаДМ» застосовується єдина система роботи з товаром на всіх етапах зберігання - від приймання на склад до відвантаження в роздріб. Все це дозволяє оперативно збирати й упаковувати замовлення клієнтів.
Для забезпечення високого рівня сервісу у компанії є можливість доставляти замовлення до 3-х разів на добу безпосередньо в торговельну точку. Адресна поставка товару кілька разів на день дозволяє клієнту планувати розподіл товарних запасів. Також клієнтам пропонується додатковий сервіс - ургентна доставка, при якій клієнт отримує товар протягом 3-х годин з моменту замовлення.
Ми доставляємо товар відповідно до графіка, з дотриманням всіх умов транспортування і з наявністю обов'язкових супровідних документів. Для наших клієнтів і для нас, безумовно, важливо не тільки дотримання графіка і частоти поставок, а й фактор поставки виключно якісного товару. Тому для транспортування медикаментів і супутніх товарів використовується тільки сертифіковане професійне обладнання:
  • Термоконтейнери, рекомендовані для професійного застосування при транспортуванні лікарських засобів і медичних імунобіологічних препаратів (свідоцтво про реєстрацію №4023/2005 від 25.06.2010 р.)
  • Рефрижераторні транспортні засоби, для яких в плановому порядку проводиться валідація.

Здійснення доставки товарів безпосередньо в торгові точки клієнтів - в аптеки, дозволяє скоротити час від моменту замовлення до надходження товару безпосередньо в точку продажу, і таким чином скорочує дефектуру і потребу в оборотних коштах. Крім того, це ще й скорочення витрат клієнта на транспортування товару зі складу в аптеку.
Налагоджена робота логістичної системи ТОВ «БаДМ» дозволяє клієнтам вчасно отримувати гарантовано якісний товар з необхідними інструкціями і супровідними документами.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!