Фармаконагляд

Фармаконагляд - процес, пов’язаний із виявленням, збором, оцінкою, вивченням та запобіганням виникненню побічних реакцій, несприятливих подій після імунізації/туберкулінодіагностики та будь-яких інших питань, пов’язаних з безпекою та ефективністю застосування лікарських засобів, вакцин, туберкуліну.
Порядок забезпечення фармаконагляду в Україні регулюється наказом Міністерства охорони здоров'я України від 27.12.2006 № 898 «Про затвердження Порядку здійснення фармаконагляду» (в редакції наказу МОЗ України від 26.09.2016 №996). Відповідно до вимог законодавства, фармаконагляд в Україні здійснює Державне підприємство «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України». Система передбачає збір інформації від пацієнтів, аптечних та медичних працівників в умовах клінічного застосування медикаментів.
Якщо вам стала відома інформація про несприятливі явища або відсутність ефективності в результаті прийому лікарських засобів, постачальником яких є компанія «БаДМ», прохання повідомити про це будь-яким зручним для вас способом:
1. Заповнити онлайн форму.
2. За E-mail: gvp@badm.biz
3. За телефоном: +38 (056) 747-01-10 (з 9.00 до 18.00)
4. Поштою: 49005, м.Дніпро, ул.Панікахі, 2, ТОВ «БаДМ», Департамент з якості.
5. Якщо ви є медичним / фармацевтичним фахівцем, прохання заповнити Карту-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, і / або відсутність ефективності лікарського засобу, і / або несприятливу подію після імунізації / туберкулінодіагностики.

Заповнену карту-повідомлення вишліть на вказаний e-mail або поштою.
Після отримання повідомлення, наш співробітник зв'яжеться з вами.
Шляхом заповнення форми повідомлення репортер і / або пацієнт дає згоду на обробку, зберігання та передачу персональних даних з метою відстеження, аналізу та звітності щодо безпечності продукції.

Надіслати дані

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи