БаДМ - Новини

 • 13.02.2019

  ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР ПО EDI

  Компанія БАДМ успішно розвиває проект «EDI - автоматичний обмін даними в міжнародному стандарті Un/edifact».

 • 11.02.2019

  МІНЕРАЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР JERICHO

  Високоефективний кондиціонер Jericho збагачений мінералами Мертвого моря і природними рослинними екстрактами високої якості.
  Кондиціонер зроблено за спеціально розробленою формулою фахівцями бренду JERICHO. Мінерали Мертвого моря, олії і кератин, що входять до складу кондиціонера, забезпечують волосся живильними речовинами і вітамінами.

 • 08.02.2019

  Будесонід Ізіхейлер у програмі "Доступні ліки"

  Будеснід Ізіхейлер входить в Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню, згідно програми уряду «Доступні ліки». Будесонід Ізіхейлер доступний для замовлення! Забезпечте своїх клієнтів якісною безкоштовною терапією фінського виробника!

 • 07.02.2019

  БаДМ — СЕРЕД НАЙКРАЩИХ ПРАЦЕДАВЦІВ УКРАЇНИ

  Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна з вересня 2018 року проводив дослідження, мета якого -  виявити імена найкращих роботодавців країни в 2018 році. Організатори «Рейтингу роботодавців України» 2018 під час трьох хвиль опитування вивчали думку респондентів. Спеціалісти визначали, що цінують потенційні працівники в роботодавцях, на що звертають увагу, коли обирають конкретну компанію  та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

 • 01.02.2019

  ТАНТУМ ВЕРДЕ — НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ДЕФЕКТУРУ

  Стартувала рекламна кампанія на підтримку лінійки препаратів ТАНТУМ ВЕРДЕ. Інформування про препарат і комунікацію із споживачами почалися у розпал сезонних простудних і вірусних захворювань. Готуйтесь до масового попиту, не дозволяйте дефектур.

 • 31.01.2019

  МЕМОПРУВ – ПАМ'ЯТЬ ПІД КОНТРОЛЕМ

  Серед напрямів допомоги, на розвиток яких дуже чекають у сучасному світі – пацієнти з когнітивними порушеннями. На жаль, випадки деменції і інсультів, що почастішали, можуть стати неприємною частиною життя будь-якої сім'ї. Не застраховані від зниження пам'яті і проблем з дрібною чи великою моторикою не лише наші літні родичі, але й люди молодого, працездатного і активного віку.

 • 31.01.2019

  НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ – ДЕЛІКАТНА ДОПОМОГА

  БАДМ презентує на українському ринку німецький комплексний гомеопатичний препарат для підтримуючого лікування геморою — ХЄсуп. Виробник – компанія Пекана була заснована у 1981 році в Баден-Вюртембурзі. Сьогодні Пекана розташована в місті Кисслег, Німеччина і виробляє понад 70 найменувань препаратів.

 • 29.01.2019

  Вебінар - EDI (електронний обмін даними)

  EDI - електронний обмін даними. Переваги та перспективи. Спікер - керівник проектів і програм у сфері матеріального виробництва департаменту інформаційних технологій. Відповіді на запитання. Наступний вебінар відбудеться 31/01/2019 з 16:00 до 16:30.

 • 24.01.2019

  АНТИСЕПТИЧНА НОВИНКА

  Серед препаратів у прайсі компанії БАДМ новинка - антисептичний тонік для рук і тіла "Бактероцид" мірамістин. Це зовнішній антисептик, протимікробний та дезінфікуючий засіб. Використовується для: Профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом; Для дезінфекції шкіри рук медперсоналу; Для профілактики інфікування мікротравм

 • 16.01.2019

  ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ - НОВИЙ вебінар

  У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 17/01/2019 з 15:30 до 16:45.  

 • 15.01.2019

  ЧЕРВОНИЙ РЯТІВНИК – АСТЕР

  Компанія Санека Фармасьютікалз АТ презентує на українському фармацевтичному ринку новий болезаспокійливий та жарознижуючий препарат Астер. У яскравій червоній упаковці 20 таблеток потужного рятівного коктейлю – парацетамол з кофеїном. 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну.

 • 11.01.2019

  ЧИ БУТИ НОВОМУ ЛІДЕРУ?

  Американські фармацевтичні компанії Bristol-myers Squibb (BMS) – одна з найбільших американських фармацевтичних компаній - і Celgene Corporation почали 2019 рік з оголошення про операцію, яка може стати найбільшою цього року. BMS має намір купити Celgene за $74 млрд. Як йдеться у повідомленні компаній, за кожну акцію Celgene акціонери отримають $50 в грошовому вигляді плюс одну акцію BMS.

 • 11.01.2019

  МАРКУВАННЯ ЗА СТАНДАРТАМИ SI

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відстрочило введення обов'язкового маркування лікарських засобів за стандартами SI, ліки залишаться в обігу із затвердженим маркуванням. «Відстрочено введення в дію наказу МЕРТ. Міністерство здоров’я веде переговори про доцільність поширення дії вимог наказу МЕРТ № 914 на сферу лікарських засобів», — повідомила прес-служба МОЗу.

 • 26.12.2018

  ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ - НОВИЙ вебінар

  У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 10/01/2019 з 16:00 до 16:30. 

 • 26.12.2018

  ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ - НОВИЙ вебінар

  У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 27/12/2018 з 16:00 до 16:30. 

 • 22.12.2018

  ЗАКУПІВЛЯ ПРЕПАРАТІВ, ЩО НЕ ВХОДЯТЬ В НАЦПЕРЕЛІК

  Міністерство охорони здоров'я України запропонувало дозволити медустановам купувати препарати, які не входять в Національний перелік лікарських засобів. При цьому відповідним проектом Міністерства, що розміщений на сайті установи для громадського обговорення, пропонується не включати в список тих, що купуються медустановами ліксзасобів екстемпоральні препарати.

 • 11.12.2018

  Ополіскувач "Лісовий бальзам"

  Чи варто нагадувати, що зуби - важливі органи, від стану яких залежить здоров'я всього організму. Щоб уберегти від неприємних захворювань, які руйнують зуби і ясна, торгова марка «Лісовий бальзам» випустила пасту з екстрактом ромашки і маслом обліпихи.

 • 11.12.2018

  ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ–ВЕБІНАРИ

  Оскільки набирає оберти впровадження електронного документообігу первинних документів, компанія БаДМ планує провести цикл вебінарів, які будуть присвячені особливостям роботи з електронними документами.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи