Новини

 • 09.10.2019

  L-МАЙ - АЛЕРГІЇ НЕ МАЙ!

  Алергія - одна з найпоширеніших патологій в усьому світі. До числа алергічних захворювань, що зустрічаються найчастіше, відносяться алергічний риніт і кропив'янка. Так, на алергічний риніт страждає 20-40% населення планети. Хоча б один епізод кропив'янки протягом життя виникає у кожної 5-ї людини.

 • 08.10.2019

  ВПЛИВ ФАРМАЦЕВТА НА ВИБІР

  Як показали дослідження маркетологів, вплив фармацевта на вибір препарату покупцем, значною мірою, залежить від того, за якими саме препаратами прийшов він в аптеку. Чи є у нього на руках рецепт доктора, чи призначений товар для вживання в інтимних місцях, наскільки він знаком і довіряє тому або іншому фармацевтові і так далі.

 • 07.10.2019

  ФАРМ BREXIT

  Виробники і постачальники життєво необхідних ліків і медичних пристроїв говорять, що британські власті до цих пір не роз'яснили, як оброблятимуться їх замовлення, якщо Велика Британія залишить Європейський Союз наприкінці жовтня.

 • 03.10.2019

  НЕМАЄ ЧАСУ НА МЕДПРЕДОВ

  Лікарі в Сполучених Штатах готові все менше часу приділяти спілкуванню з медичними представниками, про це говорять дані дослідження консалтингової фірми Decision  За даними дослідження, у більш ніж половині з 1285 лікарів, що брали участь в опиті, просто немає часу для зустрічі з медпредставниками.

 • 01.10.2019

  ЛІКИ ВІД ПОЛІКИСТОЗА

  Полікістоз нирок є генетичним захворюванням, до якого схильні приблизно 12 мільйонів людей на планеті. Непіддатливий сьогодні терапії полікістоз нирок на останньому етапі вимагає лікування пацієнтів  за допомогою діалізу або приводить до необхідності трансплантації для продовження життя пацієнта. Але такі методи терапії не всім по кишені.

 • 24.09.2019

  НЕЙРОКОБАЛ ПРОТИ БОЛЮ

  Біль у спині – дуже поширена проблема. Приблизно 80% людей в усьому світі - будь-якої статі, усіх рас, різних віросповідань і мешканців країн з різним ВВП - хоча б раз в житті відчували біль у спині. За даними експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я, поширеність захворювання досягає масштабів пандемії і є надзвичайно серйозною медичною і соціально-економічною проблемою, адже страждають від болів в спині насамперед люди працездатного віку.

 • 19.09.2019

  КАНАБІС В УКРАЇНІ

  За оцінками Міністра охорони здоров'я препарати на основі медканабіса необхідні майже 2 млн. пацієнтів в Україні і нова команда працюватиме над забезпеченням таких пацієнтів препаратами. На думку керівниці МОЗ Зоряни Скалецької, деяким категоріям хворих громадян України варто забезпечити доступ до медканабіса.

 • 18.09.2019

  НОВА СИСТЕМА ПОДАННЯ ЗАЯВОК

  Держлікслужба готує до запуску електронну систему подання заявок на ліцензування видів діяльності.
  Система дає можливість подати заявку на отримання ліцензії на виробництво та імпорт лікарських засобів в електронному вигляді на веб порталі Держлікслужби, вносити в неї уточнення і відстежувати її проходження у відомстві.

 • 11.09.2019

  ЛІКИ ВІД САМОТНОСТі

  Американські науковці створили перспективний лікарський препарат, в основі якого лежить гормон прегненолон. В ході досліджень з'ясували, що він допомагає понизити тривожність, пов'язану з самотою і ізольованістю.

 • 30.07.2019

  УНІКАЛЬНИЙ ВИПАДОК ПОХВАЛИ

  Контролер ціноутворення лікарських засобів, Інститут клініко-економічної експертизи США (ICER) оприлюднив висновки зі свого звіту, в якому розглядалася економічна ефективність двох продуктів, призначених для додаткової терапії серцево-судинних захворювань

 • 29.07.2019

  ВПЕРШЕ У МЕДИЦИНІ

  ELI LILLY врятує диабетиків порошком від гіпоглікемії
  Американський фармгигант отримав схвалення FDA для свого унікального препарату від важкої гіпоглікемії – це перша в світі безін'єкційна форма таких ліків.

 • 23.07.2019

  РОЗУМНІ ПІДГУЗНИКИ

  Компанія Pampers (Procter and Gamble) об'єдналася з сестринською компанією Google - Verily  для створення "розумних підгузників" Lumi. Їх винахід відстежує сон дитинки, її режим харчування і зміни підгузників.  

 • 22.07.2019

  БОРОТЬБА З ГЕПАТИТОМ

  В області і райони України вже почали прибувати куплені препарати - новітні ліки прямої дії, що відповідають рекомендаціям Європейської асоціації по вивченню хвороб печінки по лікуванню гепатиту C

 • 19.07.2019

  БАДИ НА ЗЛЬОТІ

  До 2024 р. об'єм північноамериканського ринку біологічних активних добавок (БАД) досягне 35,5 млрд дол. при середньорічному темпі зростання (CAGR) 4,3% в 2019–2024 рр., йдеться у звіті американської аналітичної компанії Mordor Intelligence.

 • 18.07.2019

  ВІРУС КОКСАКИ ПРОТИ РАКУ

  Дослідники з Університету Суррея у Великій Британії розкрили досить несподіваний спосіб боротьби з раком сечового міхура.

 • 10.07.2019

  СПАЗМОЛІТИК ПРОТИ СЕПСИСУ

  Багато серйозних патологій, і сепсис також, виникають в результаті запалення в організмі – його найчастіше запускає хромосомний протеїн з високою рухливістю-1 (Hmgb1), який секретується імунними клітинами.

 • 10.07.2019

  РЕГУЛЮВАННЯ ЦІН

  З липня 2019 року Кабінет міністрів України удосконалює регулювання цін на всі медикаменти, що входять в Національний перелік основних лікарських засобів, у випадках їх закупівлі для медичних установ за бюджетні кошти.

 • 04.07.2019

  ТЕЛЕМЕДИЧНІ КІОСКИ

  Компанія Onmed з Флоріди запускає в США мережа телемедичних кіосків.
  Будь-яка людина може скористатися персональною кабінкою і отримати консультацію у лікаря високої кваліфікації. Кабінка здатна виміряти температуру, вагу і деякі інші життєві показники пацієнта.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи