Новини

 • 10.06.2019

  БаДМ НА ФОРУМІ АПТЕКИ СВІТУ

  Однією з найбільш знакових та очікуваних подій для української фарміндустрії є міжнародний фармацевтичний форум «Аптеки світу». Уже восьмий рік поспіль захід об’єднує фахівців фармації, представників аптечного бізнесу та їх партнерів, дистриб’юторів, міжнародних експертів, представників асоціацій, регуляторних органів та експертів з правових питань.

 • 06.06.2019

  Здоров'я – природний стан людини

  Велика кількість різних інгредієнтів, що їх отримують з рослинного світу, адаптовані для виробництва косметичних засобів і включені до складу лікувальної косметики Ботаніка.

 • 27.05.2019

  ФІТОГЕЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я НІГ

  Науково-виробнича лабораторія «Фітопродукт» - сучасне підприємство, що створює дієтичні добавки - фітосиропи, фітоконцентрати, фіточаї, а також косметичні засоби на рослинній основі

 • 22.05.2019

  ТЕРМОБОКСИ GLEWDOR

  Українська компанія  Glewdor - виробник ударостійких термоконтейнерів  з прогнозованим температурним режимом

 • 16.05.2019

  ТОП-10 ФАРМКОМПАНІЙ ПО ПРИБУТКУ В 2018 ГОДУ

  Розташування сил на світовому фармацевтичному ринку постійно змінюється, відбуваються великі поглинання, об'єднання і злиття. Проте, фармацевтичні гіганти завжди займають верхні рядки рейтингів, лише час від часу міняються місцями в них.

 • 16.05.2019

  ЯК КУПИТИ ЛІКИ ОНЛАЙН

  Cайт-магазин медпрепаратів запрацював на Prozorro – тепер їх можна замовити де завгодно, сидячи за комп'ютером. Серед усього багатого розмаїття товарів, що їх можна придбати в інтернеті, було важливе виключення – ліки та медпрепарати.

 • 13.05.2019

  БАЛЬЗАМ БОЛОТОВА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

  Бальзам Болотова декілька десятиліть відомий як профілактичний засіб, тонізуючий і такий, що надає загальний омолоджуючий ефект.

 • 23.04.2019

  ГЕПАТОКЛІН – ЗДОРОВА ПЕЧІНКА

  Фахівці FITO PHARMA розробили фітокомплекс Гепатоклін – натуральний загальнозміцнюючий засіб, який благотворно впливає на роботу печінки і жовчовивідних шляхів.

 • 18.04.2019

  БАДМ І ЛАУМА НА КОНГРЕСІ

  11 та 12 квітня 2019р. в Києві відбувся Конгрес асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України.
  Компанія БАДМ представляла на Конгресі широку лінійку славетної латвійської продукції ТМ Лаума.

 • 15.02.2019

  МЕМОПРУВ - НЕ ДОЗВОЛЬ СОБІ ЗАБУТИ!

  МЕМОПРУВ рекомендований дорослим для поліпшення пам'яті, навчання, концентрації і прийняття щоденних рішень. 
  Погіршення когнітивних функцій може виникати при стресах, емоційних та фізичних перевантаженнях, недосипанні або в осіб літнього віку. Втім, воно може бути наслідком інших факторів, що потребують консультації лікаря.
  МЕМОПРУВ покращує когнітивні функції, тим самим відновлюючи функціональну незалежність і дозволяючи насолоджуватися дозвіллям з родиною І друзями.

 • 13.02.2019

  ЗАПРОШУЄМО НА ВЕБІНАР ПО EDI

  Компанія БАДМ успішно розвиває проект «EDI - автоматичний обмін даними в міжнародному стандарті Un/edifact».

 • 11.02.2019

  МІНЕРАЛЬНИЙ КОНДИЦІОНЕР JERICHO

  Високоефективний кондиціонер Jericho збагачений мінералами Мертвого моря і природними рослинними екстрактами високої якості.
  Кондиціонер зроблено за спеціально розробленою формулою фахівцями бренду JERICHO. Мінерали Мертвого моря, олії і кератин, що входять до складу кондиціонера, забезпечують волосся живильними речовинами і вітамінами.

 • 08.02.2019

  Будесонід Ізіхейлер у програмі "Доступні ліки"

  Будеснід Ізіхейлер входить в Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню, згідно програми уряду «Доступні ліки». Будесонід Ізіхейлер доступний для замовлення! Забезпечте своїх клієнтів якісною безкоштовною терапією фінського виробника!

 • 07.02.2019

  БаДМ — СЕРЕД НАЙКРАЩИХ ПРАЦЕДАВЦІВ УКРАЇНИ

  Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна з вересня 2018 року проводив дослідження, мета якого -  виявити імена найкращих роботодавців країни в 2018 році. Організатори «Рейтингу роботодавців України» 2018 під час трьох хвиль опитування вивчали думку респондентів. Спеціалісти визначали, що цінують потенційні працівники в роботодавцях, на що звертають увагу, коли обирають конкретну компанію  та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

 • 01.02.2019

  ТАНТУМ ВЕРДЕ — НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ДЕФЕКТУРУ

  Стартувала рекламна кампанія на підтримку лінійки препаратів ТАНТУМ ВЕРДЕ. Інформування про препарат і комунікацію із споживачами почалися у розпал сезонних простудних і вірусних захворювань. Готуйтесь до масового попиту, не дозволяйте дефектур.

 • 31.01.2019

  МЕМОПРУВ – ПАМ'ЯТЬ ПІД КОНТРОЛЕМ

  Серед напрямів допомоги, на розвиток яких дуже чекають у сучасному світі – пацієнти з когнітивними порушеннями. На жаль, випадки деменції і інсультів, що почастішали, можуть стати неприємною частиною життя будь-якої сім'ї. Не застраховані від зниження пам'яті і проблем з дрібною чи великою моторикою не лише наші літні родичі, але й люди молодого, працездатного і активного віку.

 • 31.01.2019

  НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ – ДЕЛІКАТНА ДОПОМОГА

  БАДМ презентує на українському ринку німецький комплексний гомеопатичний препарат для підтримуючого лікування геморою — ХЄсуп. Виробник – компанія Пекана була заснована у 1981 році в Баден-Вюртембурзі. Сьогодні Пекана розташована в місті Кисслег, Німеччина і виробляє понад 70 найменувань препаратів.

 • 29.01.2019

  Вебінар - EDI (електронний обмін даними)

  EDI - електронний обмін даними. Переваги та перспективи. Спікер - керівник проектів і програм у сфері матеріального виробництва департаменту інформаційних технологій. Відповіді на запитання. Наступний вебінар відбудеться 31/01/2019 з 16:00 до 16:30.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи