Новини

 • 28.01.2020

  ЗВОЛОЖУЮЧІ ЛІНЗИ ДЛЯ ОЧЕЙ

  Контактні лінзи доволі часто викликають розвиток синдрому сухого ока. При носінні звичайних лінз протягом тривалого часу поверхня ока починає висихати, зменшується частота мигання, яка дозволяє оновлювати шар слізної плівки на поверхні ока, і збільшується випар вологи. Як наслідок, можуть виникнути пошкодження рогівки, запалення і дискомфорт.

 • 27.01.2020

  ЩОБ ПОКРАЩИТИ ФЕРТИЛЬНІСТЬ

  Данські науковці виявили взаємозв'язок між дієтичними добавками на основі риб'ячого жиру і підвищенням фертильності у чоловіків в ході наглядового дослідження. Згідно з новим дослідженням, чоловіки, які споживають добавки з риб'ячим жиром з високим вмістом омега-3 жирних кислот, можуть отримати одну перевагу – підвищення репродуктивної функції.

 • 24.01.2020

  АПОКАЛІПСИС АНТИБІОТИКІВ

  Експерти відзначають сумну тенденцію на ринку антибактеріальних препаратів. Черговий раз виробник інноваційних і високоефективних антибіотиків терпить невдачу. Цього разу на межі банкрутства опинилася американська компанія Melinta Therapeutics, яка лише в жовтні 2019 року успішно розширила показання до застосування  на свій новий антибактеріальний препарат, діставши схвалення на його використання при пневмонії.  

 • 23.01.2020

  ЛІКИ ДОРОЖЧАЮТЬ

  Novartis, MSD, Allergan не стали виключенням і підвищили ціни в США більш ніж на 100 рецептурних препаратів. З початку 2020 року в Сполучених Штатах ціни зросли на 445 найменувань ліків. Це найбільш масове підвищення цін на медикаменти в США на початку року за останніх 5 років. У попередні роки список ЛЗ, які зросли в ціні на початку календарного року, не перевищував 404 позиції. Практично всі ціни збільшилися менш ніж на 10%, середнє значення зростання цін складає близько 5%.

 • 17.01.2020

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  Здоровий сон, глибоке дихання і щоб нічого ніде не боліло – за таким принципом зібрані новинки цього тижня.
  Для тих, у кого проблеми із засинанням – СЕДАФІТОН для солодких снів.
  Щоб побороти нежить і забезпечити здоровий ніс – НАФТИЗИН, ЦЕТЛО ПЛЮС і ЕВКАЗОЛІН.
  Також до ваших послуг Анальгін-Дарниця – легендарний боєць проти болю та  Активоване вугілля СОРБІ-НОРМ – на варті правильного травлення.

 • 15.01.2020

  L-МАЙ - АЛЕРГІЇ НЕ МАЙ!

  Алергія - одна з найпоширеніших патологій в усьому світі. До числа алергічних захворювань, що зустрічаються найчастіше, відносяться алергічний риніт і кропив'янка. Так, на алергічний риніт страждає 20-40% населення планети. Хоча б один епізод кропив'янки протягом життя виникає у кожної 5-ї людини.

 • 14.01.2020

  ФЕНОКІТ БОРЕТЬСЯ З АЛЕРГІЄЮ

  Коли в життя пацієнта входить алергія - усе змінюється. Не можна гуляти по квітучих полях і садах, не можна виїхати на дачу або в ліс, складно чи зовсім неможливо вживати напівфабрикати та їжу, яку приготували промисловим способом - раптом в ній горіхи або додатки, на які зреагує організм. Тривалий  свербіж, спричинений алергією, заважає носити той одяг, який подобається, та навіть заважає спати вночі.

 • 03.01.2020

  ASTELLAS ПРИДБАЛА XYPHOS

  Astellas оголосив про придбання американського розробника протипухлинної терапії Xyphos. Сума операції оцінюється в 665 млн доларів.

 • 27.12.2019

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  Святкового настрою, шановне панство!
  Хай усі, кого ви любите, будуть щасливими в наступному році.
  Але свята - святами, а про працю теж слід пам’ятати. Тож пропонуємо вам придивитись до новинок цього тижня, які допомагають одужувати :
  -    ГРИПАУТ ЛОР льодяники
  -    БРОНХОМЕД пастилки
  Познайомтесь з нічним італійцем - Ополіскувачем для порожнини рота Listerine Expert, який відновлює зубну емаль вночі, поки ви спите.
  Серед новачків є дуже мужні таблетки СИЛАМ, жіночна лінійка БІОКОН, корисні АТЕРОГОЛ та НОРМАФЛОР МАКС.
  З Новим роком вас і ваші родини!

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи