Новини

 • 11.02.2020

  КИТАЙ ЗНИЖУЄ ЦІНИ

  Китай колись був прибутковим ринком для виробників дженериків, проте зараз ситуація змінюється. І всесвітньо відомі компанії вимушені пристосовуватися до нових китайських норм.
  Враховуючі кардинальну зміну системи охорони здоров'я, Китай подвоює зусилля по зниженню цін на непатентовані ліки з метою вивільнити державні кошти на покупку і розробку нових, передових препаратів.

 • 11.02.2020

  НОВА ЕКО УПАКОВКА ЛІКІВ

  Новий матеріал повністю розкладається за 10 років і є придатним для переробки. Новий "зелений пластик" можна застосовувати у виробництві упаковки ліків, що може допомогти радикально знизити рівень забруднення довкілля в найближчому майбутньому. Щоб створити екологічно чисту упаковку, після здійснення первинних випробувань, науковці застосували біорозкладану пластикову добавку. Вони з'єднали її з цукровою тростиною, щоб отримати «зелений пластик». 

 • 10.02.2020

  ТРЕЙД-МАРКЕТОЛОГИ УКРАЇНИ

  Нещодавно у Києві пройшло BIG TRADE-MARKETING SHOW – це мега -подія для трейд-маркетологів України.  Тема конференції цього року - «Просування продукту в сучасному і традиційному роздрібі».  
  На конференції була присутня керівник служби трейд-маркетингу компанії «БаДМ» Катерина Деркач, яка відзначила високий рівень організації професійної зустрічі. На заході була потужна концентрація практичних знань, адже кожен доповідач організував свій виступ не у вигляді презентації, а у форматі міні-тренінгу.  

 • 03.02.2020

  Нові протизастудні лікарські засоби з імбиром!

  Шановні колеги, в січні 2020 року на ринок України вийшли нові протизастудні лікарські засоби з екстрактом імбиру, компанії Мові Хелс, виробництва Швейцарія.
  Хелпекс® Антиколд нео ІМБИР БЕЗ ЦУКРУ

 • 31.01.2020

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  Взимку хворіти не до часу. Адже вже зовсім скоро весна і ціла ватага веселих свят. Отже погляньте на наші новинки, які подбають про безпеку і активно допоможуть нашим пацієнтам і покупцям.
  ЛОРОЛІК  зробить все, щоб в роті був порядок, він проявляє  антибактеріальну, протигрибкову, протизапальну активність, а також працює як знеболююче.
  КАНАДСЬКИЙ ЙОГУРТ РОЗЕЛЬ і ЕНТЕРОБІОТИК зможуть зміцнити організм і налагодять роботу ШКТ.

 • 28.01.2020

  ЗВОЛОЖУЮЧІ ЛІНЗИ ДЛЯ ОЧЕЙ

  Контактні лінзи доволі часто викликають розвиток синдрому сухого ока. При носінні звичайних лінз протягом тривалого часу поверхня ока починає висихати, зменшується частота мигання, яка дозволяє оновлювати шар слізної плівки на поверхні ока, і збільшується випар вологи. Як наслідок, можуть виникнути пошкодження рогівки, запалення і дискомфорт.

 • 27.01.2020

  ЩОБ ПОКРАЩИТИ ФЕРТИЛЬНІСТЬ

  Данські науковці виявили взаємозв'язок між дієтичними добавками на основі риб'ячого жиру і підвищенням фертильності у чоловіків в ході наглядового дослідження. Згідно з новим дослідженням, чоловіки, які споживають добавки з риб'ячим жиром з високим вмістом омега-3 жирних кислот, можуть отримати одну перевагу – підвищення репродуктивної функції.

 • 24.01.2020

  АПОКАЛІПСИС АНТИБІОТИКІВ

  Експерти відзначають сумну тенденцію на ринку антибактеріальних препаратів. Черговий раз виробник інноваційних і високоефективних антибіотиків терпить невдачу. Цього разу на межі банкрутства опинилася американська компанія Melinta Therapeutics, яка лише в жовтні 2019 року успішно розширила показання до застосування  на свій новий антибактеріальний препарат, діставши схвалення на його використання при пневмонії.  

 • 23.01.2020

  ЛІКИ ДОРОЖЧАЮТЬ

  Novartis, MSD, Allergan не стали виключенням і підвищили ціни в США більш ніж на 100 рецептурних препаратів. З початку 2020 року в Сполучених Штатах ціни зросли на 445 найменувань ліків. Це найбільш масове підвищення цін на медикаменти в США на початку року за останніх 5 років. У попередні роки список ЛЗ, які зросли в ціні на початку календарного року, не перевищував 404 позиції. Практично всі ціни збільшилися менш ніж на 10%, середнє значення зростання цін складає близько 5%.

 • 15.01.2020

  L-МАЙ - АЛЕРГІЇ НЕ МАЙ!

  Алергія - одна з найпоширеніших патологій в усьому світі. До числа алергічних захворювань, що зустрічаються найчастіше, відносяться алергічний риніт і кропив'янка. Так, на алергічний риніт страждає 20-40% населення планети. Хоча б один епізод кропив'янки протягом життя виникає у кожної 5-ї людини.

 • 14.01.2020

  ФЕНОКІТ БОРЕТЬСЯ З АЛЕРГІЄЮ

  Коли в життя пацієнта входить алергія - усе змінюється. Не можна гуляти по квітучих полях і садах, не можна виїхати на дачу або в ліс, складно чи зовсім неможливо вживати напівфабрикати та їжу, яку приготували промисловим способом - раптом в ній горіхи або додатки, на які зреагує організм. Тривалий  свербіж, спричинений алергією, заважає носити той одяг, який подобається, та навіть заважає спати вночі.

 • 11.12.2019

  ЛЕГЕНДАРНИЙ TONGKAT ALI JACK

  Tongkat Ali Jack – 100% натуральний продукт, на основі малайзійської рецептури, для чоловічої потенції. Tongkat Ali Jack  стимулює вироблення організмом людини гормону тестостерон, збільшує його вміст в крові в 4,5 рази.  Завдяки цьому вміст тестостерону в крові досягає того рівня, який був у чоловіка у віці 18-20 років (період гіперсексуальності). Препарат підсилює сексуальне бажання, укріплює ерекцію, подовжує статевий акт, збільшує статеву чутливість, підсилює оргазм.

 • 05.12.2019

  УНІВЕРСАЛЬНИЙ АНТИБІОТИК

  Ормакс – сучасний універсальний1 дружній2 антибіотик для емпіричної терапії інфекцій дихальних шляхів і ЛОР-органів. Ормакс є антибіотиком групи макролідів. Препарат має бактеріостатичну дію, тобто пригнічує зростання і розмноження хвороботворних мікробів. Його дія обумовлена здатністю пригнічувати вироблення білка в клітинах мікробів.

 • 04.12.2019

  L-МАЙ - АЛЕРГІЇ НЕ МАЙ!

  Алергія - одна з найпоширеніших патологій в усьому світі. До числа алергічних захворювань, що зустрічаються найчастіше, відносяться алергічний риніт і кропив'янка. Так, на алергічний риніт страждає 20-40% населення планети. Хоча б один епізод кропив'янки протягом життя виникає у кожної 5-ї людини.

 • 04.12.2019

  Новий Септефрил®-Дарниця

  Септефрил®-Дарниця  – антисептик широкого спектру антимікробної дії для застосування при запальних захворюваннях ротоглотки, що відомий декільком поколінням українців. Діюча речовина Септефрилу®-Дарниця – декаметоксин. Він активно впливає не тільки на бактеріальну флору, але й на гриби та віруси. Септефрил®-Дарниця рекомендований до застосування при запальних захворюваннях, таких як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, тонзиліти; для профілактики ускладнень після хірургічних маніпуляцій у порожнині ротоглотки.

 • 03.12.2019

  ОНЛАЙН ВИДАЧА ЛІЦЕНЗІЙ

  У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з отримання дозвільних документів, а саме: щодо ліцензування діяльності з виробництва та імпорту лікарських засобів, а також роздрібної та оптової торгівлі. Одна серед найбільш затребуваних функцій Держлікслужби стала доступною для тестування представниками бізнесу: промисловими виробниками, аптечними закладами, імпортерами та дистриб’юторами.

 • 29.11.2019

  ВАКЦИНА ВІД РАКУ

  Хоча до сьогодні вже розроблені і застосовуються щеплення, що захищають від певних пухлин, наприклад, раку шийки матки, який провокує вірус папіломи людини, вакцинація від невірусних форм раку – все ще проблема для сучасної науки. Дія вакцин заснована на тренуванні імунної системи: такі препарати учать її впізнавати і знищувати патогени, що потрапляють в організм.

 • 28.11.2019

  ПОЛІНОЗ ПОКИ ЩО ПЕРЕМАГАЄ

  Компанії Asit Biotech і Allergy Therapeutics знову і знову зазнають невдачу в спробі розробити методи лікування алергії на пилок. Нещодавно Asit Biotech провалила друге дослідження III фази gp-asit +. А днями завалила свій власний проект Grass MATA MPL і Allergy Therapeutics, що, ймовірно, затримає лонч довгоочікуваного продукту до 2026 року.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи