Новини

 • 07.07.2020

  Педикульоз, чому препарати не спрацьовують?

  Педикульоз - незручна проблема, про неї кажуть пошепки. Але коли вона виникає, слід знати, що препарат Паразідоз працює як проти вошей так і проти гнид.

 • 06.07.2020

  Смакота від захитування з 30-ти денною відстрочкою!

  Літо! Час довгоочікуваних подорожей! Але на жаль не всі діти легко переносять подорож транспортом… Некачайка – натуральні та смачні льодяники від захитування!

 • 03.07.2020

  ЕРОТОН: впевненість в силах, незалежно від віку

  Повноцінне статеве життя - запорука щасливих і тривалих стосунків чоловіка та жінки. ЕРОТОН - ефективний препарат для лікування еректильної дисфункції від українського виробника «Фітофарм».

 • 01.07.2020

  АСКОРІЛ - комбінований препарат проти кашлю

  Кашель - один з найбільш частих і найбільш тривалих симптомів гострих респіраторних захворювань. Лихоманка при ГРЗ зазвичай минає за 3-5 днів, нежить за тиждень, а гострий кашель може тривати до 3-х тижнів і більше. Іншими словами, саме кашель часто визначає тривалість захворювання.

 • 23.06.2020

  Крем для рук "Захисний "

  Крем розроблений на основі інноваційної системи Micro oil, завдяки якій зволожуючі речовини краще вбираються шкірою. Крем створює на її поверхні невагому плівку, яка діє як потужний бар'єр проти негативного впливу зовнішнього середовища. Після нанесення засобу на суху шкіру рук ви відразу ж відчуєте, що воно істотно заспокоїло роздратування, усунуло відчуття стягнутості шкіри. Крем відмінно вбирається завдяки легкої консистенції.

 • 23.06.2020

  INTESTA: і ваш кишківник в порядку!

  INTESTA - біологічно активна добавка, яка доставляє масляну кислоту в мікрогранулах у нижній відділ шлунково-кишкового тракту та поступово вивільняє її на поверхню всього кишківника.

 • 22.06.2020

  Літо - час відпочинку, а не боротьби із клімаксом!

  ДЕКЛІМАНС - це унікальне поєднання гормоноподібних речовин рослинного походження для того, щоб ви могли насолоджуватися кожною хвилиною свого життя!

 • 17.06.2020

  Почались переговори про замовлення вакцини COVID-19

  Президент України віддав наказ почати переговори про попереднє замовлення вакцини від коронавирусной інфекції (COVID-19) для нашої країни.

 • 17.06.2020

  Швидка перемога над болем у суглобах!

  Біль у суглобах, втома - далеко не весь перелік симптомів, здатних знизити активність і викликати дискомфорт. Фітогелі «Сабельник» і «Живокост» швидко нададуть необхідну допомогу.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи