Новини

 • 09.10.2018

  Ефірні олії «Екобарс» для легкого дихання

  ТОВ «Жаклін плюс» з гордістю презентує новинку – ефірні олії в капсулах ТМ «Екобарс».
  Це букет індійських рослин для здорового і чистого дихання.
  Можливе використання для інгаляцій чи для аромотерапії і дезорірування приміщень.

 • 02.10.2018

  ВЛАСНИКИ АПТЕК В ЄВРОПІ І ФАРМОСВІТА

  В більшості країн Європейського союзу власникам аптек не обов'язково мати фармацевтичну освіту, повідомили в Аптечній професійній асоціації України.
  «АПАУ продовжує вивчати досвід західних країн у питаннях аптечного бізнесу та регламентації його правил з боку їх національного законодавства», – відзначили в АПАУ.

 • 20.09.2018

  ВІД БОЛЮ У ГОРЛІ – ВОКАСЕПТ

  Льодяники ВокаСепт є антисептичним комбінованим препаратом для місцевого застосування при інфекційних захворюваннях ротової порожнини і глотки. Основні активні компоненти мають синергічну дію, відносно широкого спектру грампозитивних й грамнегативних мікроорганізмів виявляють антимікробну дію, запобігають приєднанню вторинної бактеріальної інфекції при вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів

 • 17.09.2018

  Будесонід Ізіхейлер у програмі "Доступні ліки"

  Будеснід Ізіхейлер входить в Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню, згідно програми уряду «Доступні ліки». Будесонід Ізіхейлер доступний для замовлення! Забезпечте своїх клієнтів якісною безкоштовною терапією фінського виробника!

 • 16.07.2018

  JERICHO – КОСМЕТИКА З БЕРЕГІВ МЕРТВОГО МОРЯ

  Компанія БаДМ - ексклюзивний імпортер косметики JERICHO в Україні
  Компанія Paloma Dead Sea Ltd четверте десятиліття займається виробництвом косметики і є першим на сучасному світі підприємством, що почало розробку та виготовлення косметичних і терапевтичних засобів на основі солей, мінералів і чорної грязі Мертвого моря.

 • 02.07.2018

  ФРЕЗЕНІУС КАБІ ДОЙЧЛАНД ГМБХ - ЯКІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ.

  Представництво Інтерлаб Гмбх в Україні, як уповноважений представник компанії "Фрезeніус Кабі Дойчланд Гмбх", Німеччина, з питань фармаконагляду, повідомляє, що з вересня 2017г. в Україну були офіційно ввезені, з дотриманням усіх законодавчих вимог України:


 • 11.06.2018

  ПОРТАЛАК - незмінно ЄВРОПЕЙСЬКА ЯКІСТЬ

  Порталак в аптеках України з'явився зовсім нещодавно, з червня 2015 року. Проте в європейських країнах цей препарат існує вже чверть століття. Лактулоза, яка входить до складу Порталака, має високу міру очищення. Завдяки цьому даний засіб значно рідше викликає побічні явища у вигляді метеоризму або алергічних реакцій.Порталак надає м'яку дію, не подразнюючи при цьому слизової оболонки кишечника і не викликаючи больових.

 • 01.06.2018

  BOEHRINGER INGELHEIM ЯК ІНВЕСТОР

  Фармацевтична компанія Boehringer Ingelheim оприлюднила фінансові показники минулого року. Об'єми продажів за цей період виросли на 15,7%, досягнувши 18,1 млрд євро. Витрати компанії на наукові дослідження і розробки перевищили 3 млрд євро, з яких 2,7 млрд інвестовано в створення лікарських препаратів для медичного вживання.

 • 18.05.2018

  VALEANT ЗМІНЮЄ НАЗВУ НА BAUSCH HEALTH

  Керівництво фармкомпанії Valeant прийняло рішення про перейменування.
  Відтепер Valeant зватиметься Bausch Health, повідомляє CNBC.
  Новий бренд діятиме з липня 2018 року, розповів виконавчий директор Джозеф Папа.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи