Новини

 • 14.08.2019

  «НУЛЬОВИЙ» АСПІРИН

  Ацетилсаліцилову кислоту, або аспірин, використовують в своїй терапії більшість лікарів у світі. Його рекомендують регулярно приймати людям, у яких є схильність до захворювань серця і судин. Найчастіше, ними є пацієнти, що перенесли інфаркт або інсульт, хворі на цукровий діабет, люди з високим тиском і перевищенням рівня холестерину та ін.

 • 12.08.2019

  ІДЕАЛЬНИЙ ЗАГОЮЮЧИЙ ПРОДУКТ

  Гарвардський університет придумав, як загоювати пошкодження внутрішніх органів. Головна проблема в тому, що до вологих, слизьких поверхонь важко прикріпити загоюючи матеріали і будь-які версії медичних пластирів. Але проблема вирішена - науковці використовували гелеподібний продукт, який отримали на основі бактерій E. coli.

 • 05.08.2019

  ПЕРЕМОГА НАД «ЗІРКОЮ СМЕРТІ»

  Розробка вакцини проти ВІЛ, яка захищає протягом довгого часу однократною дозою, – пріоритетна мета тисячі дослідників. За останні десятиліття науковці зробили безліч спроб нейтралізувати ВІЛ за допомогою вакцин, зокрема шляхом запобігання адгезії вірусу з рецептором Cd4, щоб блокувати його проникнення в клітину.  

 • 05.08.2019

  ФОНД ГЕЙТС І КОНТРАЦЕПТИВИ

  Відомо, що ризик небажаної вагітності набагато нижче у жінок, які правильно приймають оральні контрацептиви, – щодня в один і той же час. Проте, багато хто з них має проблеми з комплайенсом, і не завжди із власної вини.

 • 30.07.2019

  УНІКАЛЬНИЙ ВИПАДОК ПОХВАЛИ

  Контролер ціноутворення лікарських засобів, Інститут клініко-економічної експертизи США (ICER) оприлюднив висновки зі свого звіту, в якому розглядалася економічна ефективність двох продуктів, призначених для додаткової терапії серцево-судинних захворювань

 • 29.07.2019

  ВПЕРШЕ У МЕДИЦИНІ

  ELI LILLY врятує диабетиків порошком від гіпоглікемії
  Американський фармгигант отримав схвалення FDA для свого унікального препарату від важкої гіпоглікемії – це перша в світі безін'єкційна форма таких ліків.

 • 23.07.2019

  РОЗУМНІ ПІДГУЗНИКИ

  Компанія Pampers (Procter and Gamble) об'єдналася з сестринською компанією Google - Verily  для створення "розумних підгузників" Lumi. Їх винахід відстежує сон дитинки, її режим харчування і зміни підгузників.  

 • 22.07.2019

  БОРОТЬБА З ГЕПАТИТОМ

  В області і райони України вже почали прибувати куплені препарати - новітні ліки прямої дії, що відповідають рекомендаціям Європейської асоціації по вивченню хвороб печінки по лікуванню гепатиту C

 • 19.07.2019

  БАДИ НА ЗЛЬОТІ

  До 2024 р. об'єм північноамериканського ринку біологічних активних добавок (БАД) досягне 35,5 млрд дол. при середньорічному темпі зростання (CAGR) 4,3% в 2019–2024 рр., йдеться у звіті американської аналітичної компанії Mordor Intelligence.

 • 27.05.2019

  ФІТОГЕЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я НІГ

  Науково-виробнича лабораторія «Фітопродукт» - сучасне підприємство, що створює дієтичні добавки - фітосиропи, фітоконцентрати, фіточаї, а також косметичні засоби на рослинній основі

 • 22.05.2019

  ТЕРМОБОКСИ GLEWDOR

  Українська компанія  Glewdor - виробник ударостійких термоконтейнерів  з прогнозованим температурним режимом

 • 16.05.2019

  ТОП-10 ФАРМКОМПАНІЙ ПО ПРИБУТКУ В 2018 ГОДУ

  Розташування сил на світовому фармацевтичному ринку постійно змінюється, відбуваються великі поглинання, об'єднання і злиття. Проте, фармацевтичні гіганти завжди займають верхні рядки рейтингів, лише час від часу міняються місцями в них.

 • 16.05.2019

  ЯК КУПИТИ ЛІКИ ОНЛАЙН

  Cайт-магазин медпрепаратів запрацював на Prozorro – тепер їх можна замовити де завгодно, сидячи за комп'ютером. Серед усього багатого розмаїття товарів, що їх можна придбати в інтернеті, було важливе виключення – ліки та медпрепарати.

 • 13.05.2019

  БАЛЬЗАМ БОЛОТОВА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

  Бальзам Болотова декілька десятиліть відомий як профілактичний засіб, тонізуючий і такий, що надає загальний омолоджуючий ефект.

 • 23.04.2019

  ГЕПАТОКЛІН – ЗДОРОВА ПЕЧІНКА

  Фахівці FITO PHARMA розробили фітокомплекс Гепатоклін – натуральний загальнозміцнюючий засіб, який благотворно впливає на роботу печінки і жовчовивідних шляхів.

 • 18.04.2019

  БАДМ І ЛАУМА НА КОНГРЕСІ

  11 та 12 квітня 2019р. в Києві відбувся Конгрес асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України.
  Компанія БАДМ представляла на Конгресі широку лінійку славетної латвійської продукції ТМ Лаума.

 • 08.04.2019

  МЕМОПРУВ - НЕ ДОЗВОЛЬ СОБІ ЗАБУТИ!

  МЕМОПРУВ рекомендований дорослим для поліпшення пам'яті, навчання, концентрації і прийняття щоденних рішень. 
  Погіршення когнітивних функцій може виникати при стресах, емоційних та фізичних перевантаженнях, недосипанні або в осіб літнього віку. Втім, воно може бути наслідком інших факторів, що потребують консультації лікаря.
  МЕМОПРУВ покращує когнітивні функції, тим самим відновлюючи функціональну незалежність і дозволяючи насолоджуватися дозвіллям з родиною І друзями.

 • 03.04.2019

  ДОЛ - НОВИНКА ДЛЯ ПРОМИВАННЯ НОСА

  БаДМ представляє новий пристрій ДОЛ, який дозволяє легко і без болю промити ніс в домашніх умовах. Завдяки процедурі повного промивання з порожнини носа видаляються віруси, бактерії, алергени, пил і інші чужорідні

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи