Новини

 • 23.04.2019

  ГЕПАТОКЛІН – ЗДОРОВА ПЕЧІНКА

  Фахівці FITO PHARMA розробили фітокомплекс Гепатоклін – натуральний загальнозміцнюючий засіб, який благотворно впливає на роботу печінки і жовчовивідних шляхів.

 • 18.04.2019

  БАДМ І ЛАУМА НА КОНГРЕСІ

  11 та 12 квітня 2019р. в Києві відбувся Конгрес асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України.
  Компанія БАДМ представляла на Конгресі широку лінійку славетної латвійської продукції ТМ Лаума.

 • 08.04.2019

  МЕМОПРУВ - НЕ ДОЗВОЛЬ СОБІ ЗАБУТИ!

  МЕМОПРУВ рекомендований дорослим для поліпшення пам'яті, навчання, концентрації і прийняття щоденних рішень. 
  Погіршення когнітивних функцій може виникати при стресах, емоційних та фізичних перевантаженнях, недосипанні або в осіб літнього віку. Втім, воно може бути наслідком інших факторів, що потребують консультації лікаря.
  МЕМОПРУВ покращує когнітивні функції, тим самим відновлюючи функціональну незалежність і дозволяючи насолоджуватися дозвіллям з родиною І друзями.

 • 03.04.2019

  ДОЛ - НОВИНКА ДЛЯ ПРОМИВАННЯ НОСА

  БаДМ представляє новий пристрій ДОЛ, який дозволяє легко і без болю промити ніс в домашніх умовах. Завдяки процедурі повного промивання з порожнини носа видаляються віруси, бактерії, алергени, пил і інші чужорідні

 • 06.03.2019

  ABN ФОРСКОЛІН

  Форсколин - алкалоїд рослинного походження, біологічно активне з'єднання, що отримується з рослини Coleus forskohlii, багаторічної трав'янистої рослини із сімейства м'ятних.

 • 27.02.2019

  Bogmark. Акция -10%

  Bogmark. Медичні шприци та голки: якісно і безпечно. Виробництво в Європейському союзі з сировини і матеріалів від надійних постачальників.

 • 25.02.2019

  Лісовий бальзам

  Зубна паста Лісовий бальзам профілактична з екстрактом ромашки і маслом обліпихи на відварі трав, 75мл.
  Захист від карієсу. Профілактика запалення ясен.

 • 25.02.2019

  ABN ОМЕГА

  Подвійна Омега-3 EPA і DHA, 700мг, капсули чистий перевірений американський продукт з доведеною високою ефективністю


 • 20.02.2019

  Bogmark. Акция -10%

  Bogmark. Медичні шприци та голки: якісно і безпечно. Виробництво в Європейському союзі з сировини і матеріалів від надійних постачальників.

 • 01.02.2019

  ТАНТУМ ВЕРДЕ — НЕ ДОЗВОЛЯЙТЕ ДЕФЕКТУРУ

  Стартувала рекламна кампанія на підтримку лінійки препаратів ТАНТУМ ВЕРДЕ. Інформування про препарат і комунікацію із споживачами почалися у розпал сезонних простудних і вірусних захворювань. Готуйтесь до масового попиту, не дозволяйте дефектур.

 • 29.01.2019

  Вебінар - EDI (електронний обмін даними)

  EDI - електронний обмін даними. Переваги та перспективи. Спікер - керівник проектів і програм у сфері матеріального виробництва департаменту інформаційних технологій. Відповіді на запитання. Наступний вебінар відбудеться 31/01/2019 з 16:00 до 16:30.

 • 24.01.2019

  АНТИСЕПТИЧНА НОВИНКА

  Серед препаратів у прайсі компанії БАДМ новинка - антисептичний тонік для рук і тіла "Бактероцид" мірамістин. Це зовнішній антисептик, протимікробний та дезінфікуючий засіб. Використовується для: Профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом; Для дезінфекції шкіри рук медперсоналу; Для профілактики інфікування мікротравм

 • 23.01.2019

  ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ЗНАХОДИТЬ НОВІ МОЛЕКУЛИ

  Фармацевтичні компанії витрачають десятки млрд доларів на рік на розробку нових ліків. Фахівцям потрібно не лише знайти необхідну молекулу, але і запропонувати простий і економічно вигідний спосіб її виробництва. Деколи на це витрачаються сотні годин досліджень. Створена в 2012 році програма Chematica істотно полегшила це завдання і утруднила життя конкурентам.

 • 23.01.2019

  У FDA СХВАЛИЛИ НОВИЙ АНТИБІОТИК

  Успішні продажі нового антибіотика Arikayce, який був схвалений FDA у вересні 2018 року, призвели до зростання акцій американської біотехнологічної компанії Insmed Incorporated (INSM, NASDAQ) за тиждень на 65,85%. Ринкова капіталізація компанії досягла $1,68 млрд. Нові антибіотики дуже затребувані, тому що багато патогенів вже виробили стійкість до популярних антибактеріальних препаратів різних типів. В той же час, нові ефективні антибіотики виходять на ринок дуже рідко, оскільки їх розробка вимагає значних зусиль.

 • 16.01.2019

  ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ - НОВИЙ вебінар

  У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 17/01/2019 з 15:30 до 16:45.  

 • 15.01.2019

  ЧЕРВОНИЙ РЯТІВНИК – АСТЕР

  Компанія Санека Фармасьютікалз АТ презентує на українському фармацевтичному ринку новий болезаспокійливий та жарознижуючий препарат Астер. У яскравій червоній упаковці 20 таблеток потужного рятівного коктейлю – парацетамол з кофеїном. 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну.

 • 11.01.2019

  ЧИ БУТИ НОВОМУ ЛІДЕРУ?

  Американські фармацевтичні компанії Bristol-myers Squibb (BMS) – одна з найбільших американських фармацевтичних компаній - і Celgene Corporation почали 2019 рік з оголошення про операцію, яка може стати найбільшою цього року. BMS має намір купити Celgene за $74 млрд. Як йдеться у повідомленні компаній, за кожну акцію Celgene акціонери отримають $50 в грошовому вигляді плюс одну акцію BMS.

 • 11.01.2019

  МАРКУВАННЯ ЗА СТАНДАРТАМИ SI

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відстрочило введення обов'язкового маркування лікарських засобів за стандартами SI, ліки залишаться в обігу із затвердженим маркуванням. «Відстрочено введення в дію наказу МЕРТ. Міністерство здоров’я веде переговори про доцільність поширення дії вимог наказу МЕРТ № 914 на сферу лікарських засобів», — повідомила прес-служба МОЗу.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи