Новини

 • 03.01.2020

  ASTELLAS ПРИДБАЛА XYPHOS

  Astellas оголосив про придбання американського розробника протипухлинної терапії Xyphos. Сума операції оцінюється в 665 млн доларів.

 • 27.12.2019

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  Святкового настрою, шановне панство!
  Хай усі, кого ви любите, будуть щасливими в наступному році.
  Але свята - святами, а про працю теж слід пам’ятати. Тож пропонуємо вам придивитись до новинок цього тижня, які допомагають одужувати :
  -    ГРИПАУТ ЛОР льодяники
  -    БРОНХОМЕД пастилки
  Познайомтесь з нічним італійцем - Ополіскувачем для порожнини рота Listerine Expert, який відновлює зубну емаль вночі, поки ви спите.
  Серед новачків є дуже мужні таблетки СИЛАМ, жіночна лінійка БІОКОН, корисні АТЕРОГОЛ та НОРМАФЛОР МАКС.
  З Новим роком вас і ваші родини!

 • 26.12.2019

  МОЗ - НОВІ МЕТОДИЧКИ

  У новій редакції методичних рекомендацій для розрахунку потреби в ліках, які купуються державою для українських медзакладів, містяться норми розрахунку потреби в лікарських препаратах, спеціальних продуктах харчування, що необхідні різним хворим, медичних виробах, по яких лікарні повинні будуть формувати замовлення для закупівлі цих позицій за гроші держбюджету і місцевих бюджетів.

 • 25.12.2019

  ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ЗБОРУ КРОВІ

  Антикорупційний комітет України надав «зелене світло» на розгляд проекту Закону про лібералізацію системи збору донорської крові. Чиновники вважають, що затвердження закону зробить роботу служби крові ліберальнішою, сприятиме розвитку української фармотраслі.

 • 20.12.2019

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  У гарних господарів до свят приготовлено корисне, необхідне і те, що може знадобитись у будь яку мить.
  •АМБРОЛ SR - протикашльовий засіб у таблетках
  •ПАПАВЕРИН - класичний у супозиторіях
  •СЛОН - спрей  від болю в суглобах і м'язах, ревматизмі та люмбаго

 • 18.12.2019

  МІКСТУРА ДИТЯЧА ВІД КАШЛЮ

  За статистикою, кашель  - другий за частотою симптом після нежиті у дітей дошкільного віку. Три чверті візитів до педіатрів і родинних лікарів спричинені  скаргами на кашель у дітей. Коли  малюки нездорові, батьки шукають  засіб для максимально  ефективної допомоги. Препарат при цьому  обов'язково має бути безпечним, це, мабуть, найголовніша вимога в лікуванні малечі.

 • 13.12.2019

  НЕОНОКС ФОРТЕ ГЕЛЬ-БАЛЬЗАМ

  Гель-бальзам НЕОНОКС – маленький тюбик з дуже сильним вмістом. У холодну пору року, коли нежить стає небажаним, але наполегливим супутником, хай  у вашій косметичці лежить поряд з помадою маленький, але дуже сильний гель-бальзам НЕОНОКС-ФОРТЕ. Це спеціальний засіб, що допомагає налагодити дихання і запобігти болісним проявам нежиті.

 • 12.12.2019

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  Серед новинок цього тижня МЕТРОЛАВІН, АМБРОКСОЛ ФОРТЕ та МАКУЛОВІТ

 • 11.12.2019

  ЛЕГЕНДАРНИЙ TONGKAT ALI JACK

  Tongkat Ali Jack – 100% натуральний продукт, на основі малайзійської рецептури, для чоловічої потенції. Tongkat Ali Jack  стимулює вироблення організмом людини гормону тестостерон, збільшує його вміст в крові в 4,5 рази.  Завдяки цьому вміст тестостерону в крові досягає того рівня, який був у чоловіка у віці 18-20 років (період гіперсексуальності). Препарат підсилює сексуальне бажання, укріплює ерекцію, подовжує статевий акт, збільшує статеву чутливість, підсилює оргазм.

 • 06.12.2019

  ФЕНОКІТ БОРЕТЬСЯ З АЛЕРГІЄЮ

  Коли в життя пацієнта входить алергія - усе змінюється. Не можна гуляти по квітучих полях і садах, не можна виїхати на дачу або в ліс, складно чи зовсім неможливо вживати напівфабрикати та їжу, яку приготували промисловим способом - раптом в ній горіхи або додатки, на які зреагує організм. Тривалий  свербіж, спричинений алергією, заважає носити той одяг, який подобається, та навіть заважає спати вночі.

 • 04.12.2019

  Новий Септефрил®-Дарниця

  Септефрил®-Дарниця  – антисептик широкого спектру антимікробної дії для застосування при запальних захворюваннях ротоглотки, що відомий декільком поколінням українців. Діюча речовина Септефрилу®-Дарниця – декаметоксин. Він активно впливає не тільки на бактеріальну флору, але й на гриби та віруси. Септефрил®-Дарниця рекомендований до застосування при запальних захворюваннях, таких як: стоматити, гінгівіти, фарингіти, тонзиліти; для профілактики ускладнень після хірургічних маніпуляцій у порожнині ротоглотки.

 • 04.12.2019

  L-МАЙ - АЛЕРГІЇ НЕ МАЙ!

  Алергія - одна з найпоширеніших патологій в усьому світі. До числа алергічних захворювань, що зустрічаються найчастіше, відносяться алергічний риніт і кропив'янка. Так, на алергічний риніт страждає 20-40% населення планети. Хоча б один епізод кропив'янки протягом життя виникає у кожної 5-ї людини.

 • 29.11.2019

  ВАКЦИНА ВІД РАКУ

  Хоча до сьогодні вже розроблені і застосовуються щеплення, що захищають від певних пухлин, наприклад, раку шийки матки, який провокує вірус папіломи людини, вакцинація від невірусних форм раку – все ще проблема для сучасної науки. Дія вакцин заснована на тренуванні імунної системи: такі препарати учать її впізнавати і знищувати патогени, що потрапляють в організм.

 • 28.11.2019

  ПОЛІНОЗ ПОКИ ЩО ПЕРЕМАГАЄ

  Компанії Asit Biotech і Allergy Therapeutics знову і знову зазнають невдачу в спробі розробити методи лікування алергії на пилок. Нещодавно Asit Biotech провалила друге дослідження III фази gp-asit +. А днями завалила свій власний проект Grass MATA MPL і Allergy Therapeutics, що, ймовірно, затримає лонч довгоочікуваного продукту до 2026 року.

 • 26.11.2019

  АНАЛЬГЕТИКИ+СНОДІЙНЕ= АСТЕНІЯ

  Практично в усіх країнах світу спостерігається тенденція старіння населення, тому проблема старечої астенії стає актуальною. Дослідники із США виявили, що це захворювання провокує вживання анальгетиків і снодійних лікарських засобів. Науковці з Атлантичного університету Флориди встановили, що в літньому віці прийом як снодійних препаратів, так і знеболюючих лікарських засобів, може привести до розвитку синдрому старечої астенії (ССА). Ризик розвитку даного захворювання зростає, якщо пацієнти приймали обидва класи ЛС одночасно.

 • 25.11.2019

  В ОЧІКУВАННІ ДЕМПІНГУ

  Інклізіран американської The Medicines Company продемонстрував відмінний профіль безпеки, та змусив конкурентів в особі Regeneron і Amgen понервувати. The Medicines Company випустила нові дані досліджень III фази по препарату інклізіран, що знижує рівень ліпопротєїдов низької щільності (ЛПНП, «поганий» холестерин). Засіб оцінювався в популяції пацієнтів (1 561 учасник) з атеросклерозом і підвищеним рівнем ЛПНП.

 • 20.11.2019

  «ДОСТУПНІ ЛІКИ» — ПОИСК АПТЕК

  Новий інструмент дозволить пацієнтам швидко знайти найближчу аптеку з необхідними ліками за програмою  реімбурсації. Аптекам буде зручно стежити за концентрацією аптек і пацієнтів в певній локації. В межах держпрограми «Доступні ліки» запрацював онлайн-сервіс, який знаходить найближчий аптечний пункт в радіусі 7 кілометрів від медустанови, куди звернувся пацієнт.

 • 19.11.2019

  ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ

  Пекінська біотехнологічна компанія Beigene отримала своє перше американське схвалення на інгібітор тірозінкинази Брутона (BTK) занубрутініб, до того ж на декілька місяців раніше запланованого терміну. Таким чином, занубрутініб є першим онкопрепаратом, який повністю і самостійно розробили китайські науковці і який є схваленим FDA.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи