Новини

 • 20.11.2019

  «ДОСТУПНІ ЛІКИ» — ПОИСК АПТЕК

  Новий інструмент дозволить пацієнтам швидко знайти найближчу аптеку з необхідними ліками за програмою  реімбурсації. Аптекам буде зручно стежити за концентрацією аптек і пацієнтів в певній локації. В межах держпрограми «Доступні ліки» запрацював онлайн-сервіс, який знаходить найближчий аптечний пункт в радіусі 7 кілометрів від медустанови, куди звернувся пацієнт.

 • 19.11.2019

  ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ

  Пекінська біотехнологічна компанія Beigene отримала своє перше американське схвалення на інгібітор тірозінкинази Брутона (BTK) занубрутініб, до того ж на декілька місяців раніше запланованого терміну. Таким чином, занубрутініб є першим онкопрепаратом, який повністю і самостійно розробили китайські науковці і який є схваленим FDA.

 • 18.11.2019

  L-МАЙ - АЛЕРГІЇ НЕ МАЙ!

  Алергія - одна з найпоширеніших патологій в усьому світі. До числа алергічних захворювань, що зустрічаються найчастіше, відносяться алергічний риніт і кропив'янка. Так, на алергічний риніт страждає 20-40% населення планети. Хоча б один епізод кропив'янки протягом життя виникає у кожної 5-ї людини.

 • 12.11.2019

  РЕКЛАМА ЙДЕ В ІНТЕРНЕТ

  За прогнозом Всесвітнього центру дослідження реклами (WARC), витрати на рекламу індустрією охорони здоров'я та фармацевтикою в глобальному масштабі в 2020 році зростуть на  3,7% і складатимуть 35,7 млрд.$.
  На думку експертів, найбільш значуще зрушення очікується в області реклами ліків в інтернеті.

 • 11.11.2019

  АПТЕЧНІ БЕЗПІЛОТНИКИ

  Дрони американської поштової служби UPS виконали перші дві доставки рецептурних лікарських препаратів в приватний будинок і пансіон для людей похилого віку. Це перші подібні комерційні рейси UPS, що були здійснені за замовленням мережі аптек CVS. Перші польоти відбулися в Північній Кароліні.

 • 05.11.2019

  НОВИНКИ ТИЖНЯ

  Краса, знеболення і комфорт – препарати цього тижня охоплюють широкий спектр запитів покупців:
  - 9 годин без болю – потужний «ІНТЕНСИВ НУРОФЕН®» ;
  - комплекс колагену та гіалуронової кислоти від Солгар ;
  - назальні спреї Дельмар з морською водою.

 • 05.11.2019

  ЗРОСТАННЯ РИНКУ ВАКЦИН

  Глобальний ринок вакцин проти сезонного грипу може досягти 6,5 млрд. дол. у 2028 р.За підсумками 2018 р. ринок вакцин проти сезонного грипу на 8 найбільших ринках оцінюється в 4,6 млрд. дол. Протягом наступних 10 років аналітична компанія GlobalData очікує помірного зростання, в середньому на 3,7% щорічно, і за підсумками 2028 р. обсяг цього ринку може досягти 6,5 млрд. дол.

 • 04.11.2019

  КИТАЙ ПРОТИ АЛЬЦГЕЙМЕРА

  Державне управління контролю над лікарськими засобами КНР схвалило препарат від хвороби Альцгеймера, який  самостійно розробили китайські науковці. Препарат Gv-971 (Oligomannate) заснований на водоростях; він був розроблений науковцями з Китайського морського університету, Шанхайського інституту фармакології при Академії наук Китаю, а також компанії Green Valley Pharmaceutical Co.

 • 24.10.2019

  СТАТІНИ І ОСТЕОПАРОЗ

  Як наголошують австрійські науковці, захисний ефект терапії статинамі для здоров'я кісток, який був продемонстрований в деяких дослідженнях, може залежати від дози. Так, хоча низькі дози статинів пов'язані із зменшеним ризиком розвитку остеопорозу, високі дози можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком захворювання кісток, і саме це було показано в останній роботі фахівців з Медичного університету Відня.

 • 19.09.2019

  КАНАБІС В УКРАЇНІ

  За оцінками Міністра охорони здоров'я препарати на основі медканабіса необхідні майже 2 млн. пацієнтів в Україні і нова команда працюватиме над забезпеченням таких пацієнтів препаратами. На думку керівниці МОЗ Зоряни Скалецької, деяким категоріям хворих громадян України варто забезпечити доступ до медканабіса.

 • 18.09.2019

  НОВА СИСТЕМА ПОДАННЯ ЗАЯВОК

  Держлікслужба готує до запуску електронну систему подання заявок на ліцензування видів діяльності.
  Система дає можливість подати заявку на отримання ліцензії на виробництво та імпорт лікарських засобів в електронному вигляді на веб порталі Держлікслужби, вносити в неї уточнення і відстежувати її проходження у відомстві.

 • 11.09.2019

  ЛІКИ ВІД САМОТНОСТі

  Американські науковці створили перспективний лікарський препарат, в основі якого лежить гормон прегненолон. В ході досліджень з'ясували, що він допомагає понизити тривожність, пов'язану з самотою і ізольованістю.

 • 11.09.2019

  GOOGLE І РЕКЛАМА ЛІКІВ

  Компанія Google вирішила заборонити рекламу продукції медичного призначення з недоведеною ефективністю, включно з  більшістю методів генної терапії і лікування на основі стовбурових клітин.
  Пошуковий гігант пояснив посилення жорсткості умов «збільшенням числа зловмисників, що намагаються використовувати людей в своїх інтересах, пропонуючи їм неперевірені методи лікування, що вводять в оману».

 • 06.09.2019

  ХІМІОТЕРАПІЯ В ПІГУЛКАХ

  Велика Британія почала клінічні дослідження препарату Athenex Oraxol у вигляді пігулок і капсул для перорального прийому, які в перспективі можуть замінити внутрішньовенні ін'єкції при хіміотерапії раку.

 • 04.09.2019

  АЛЕРГІЯ НА КІШОК

  Представники швейцарської компанії Hypocat повідомляють, що вони розробили спеціальну вакцину для тварин, яка робить кішок гіпоалергенними.
  Вакцина призначена спеціально для кішок і націлена на тренування імунітету тварини.

 • 02.09.2019

  МОНІТОРИНГОВІ ЕЛЕКТРОДИ РЕД ДОТ

  ЕКГ електроди – важливий елемент інформаційного ланцюжка. Вони передають отримані дані про стан пацієнта або на екран монітора,  або інші носії. Раніше в медицині використовувалися багаторазові електроди, які підлягали дезінфекції після кожного використання. У сучасній медичній практиці все частіше використовуються одноразові електроди, які дозволяють зменшити витрати на дезінфікуючі гелі та інші засоби.

 • 30.08.2019

  США – ПАДІННЯ ПРОДАЖІВ

  Торгівля медпрепаратами в інтернеті зменшує продажі ліків в традиційних аптечних мережах США.
  В Америці стагнують продажі на ринку фармацевтичного рітейла. На початку серпня роздрібний конгломерат аптек Walgreens заявив про скорочення двохсот аптечних закладів.

 • 28.08.2019

  НОВІ ЛІКИ ВІД HELICOBACTER PYLORI

  Redhill Biopharma оголосила про позитивне вирішення FDA відносно розгляду заявки на її новий препарат Talicia, який призначений для лікування інфекції Helicobacter pylori. Очікується, що Talicia використовуватиметься як нова перша лінія стандартної терапії хелікобактерної інфекції.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи