Дистрибуція

Компанію «БаДМ» було засновано в 1994 р. Побудова бізнесу розпочалась із співпраці з трьома вітчизняними фармацевтичними компаніями. А вже в 1996 р. було підписано 20 міжнародних контрактів на поставку медикаментів і обрано стратегію розвитку компанії як Національного дистриб'ютора на фармацевтичному ринку.

Сьогодні компанія «БаДМ» - один з провідних фармацевтичних дистриб'юторів в Україні. Вона щорічно підкріплює свою позицію перемогами в номінації «Дистриб'ютор року». 

У своїй діяльності ТОВ «БаДМ» керується, в першу чергу, інтересами і потребами клієнтів, а це більше 19 000 аптечних мереж і медичних установ по всій території України. 

Як сервісна компанія, «БаДМ» дорожить своєю репутацією і робить все можливе, щоб клієнти отримували якісний сервіс, а кінцевий споживач - якісні ліки. 

«БаДМ» надає широкий асортимент ліків і виробів медичного призначення з мінімальною дефектурою.

Сьогодні з Компанією співпрацюють понад 450 виробників і постачальників міжнародного та національного рівнів. Асортиментний портфель ТОВ «БаДМ» містить близько 15 000 SKU, з урахуванням всіх форм і дозувань..

Гарантуючи якість лікарських засобів, які поставляються в аптеки та лікувальні заклади, перше, на що ми звертаємо увагу в нашій роботі, - це вибір надійного постачальника, який вже сертифікований по GMP або знаходиться на етапі впровадження GMP.

«БаДМ» гарантує якість лікарських засобів на усіх етапах дистрибуції. 

Гарантія якості лікарських засобів - основне завдання ТОВ «БаДМ». Ефективна робота системи управління якістю на підприємстві гарантує, що зі складу ТОВ «БаДМ» виходять тільки якісні лікарські засоби з актуальними термінами придатності.

У 2011 році керівництвом компанії прийнято рішення про сертифікацію всіх аптечних складів ТОВ «БаДМ» на відповідність вимогам належної практики дистрибуції (GDP). 

З 2012 року вже 10 складів компанії успішно пройшли перевірку на відповідність вимогам належної дистриб'юторської практики і отримали сертифікати GDP. 

«БаДМ» здійснює доставку товару в аптеки по всій території України. 

Ми обслуговуємо велику кількість торгових точок, які розташовані у всіх областях України. 

Одним з ключових завдань «БаДМ» є забезпечення своєчасної доставки товару від регіональних структурних підрозділів безпосередньо в торгові точки наших клієнтів з дотриманням всіх умов транспортування. 

Сила команди «БаДМ» - це злагоджена робота структурних підрозділів у найбільших містах України та Центрального офісу в місті Дніпро. Загальна площа аптечних складів Компанії становить близько 60 000 квадратних метрів.

Вибираючи співпрацю з «БаДМ», Ви отримуєте високу якість сервісу на всіх етапах дистрибуції. Якщо Ви хочете стати партнером ТОВ «БаДМ», звертайтеся за контактами:
• Самсонова Наталія [email protected]
• Ковальчук Наталія [email protected]

БаДМ - Ми працюємо для Вас!