ІНДІЙСЬКО - УКРАЇНСЬКЕ ПАРТНЕРСТВО

индийское-2.jpgЗ нагоди 25-ї річниці встановлення офіційних дипломатичних стосунків між Україною та Індією в Києві відбувся масштабний міжнародний захід — бізнес-семінар «Індія: глобальна сила у фармацевтиці — надійний партнер для України», організований Посольством Індії в Україні за партнерської підтримки Асоціації індійських фармацевтичних виробників (Indian Pharmaceutical Manufacturers Association — IPMA).
У якості спікерів на бізнес-семінарі виступили Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Манодж К. Бхарті, заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик, голова Державної служби України з лікарських засобів та контро¬лю за наркотиками Наталія Гудзь, директор ДП «Державний експертний центр МОЗ України» Тетяна Думенко, президент IPMA д-р У.П.Р. Менон та інші члени асоціації, представники топ-менеджменту індійських та українських фармацевтичних підприємств, серед яких був представник компанії БаДМ.
У рамках доповідей, виступів та дискусій учасники отримали можливість поділитися досвідом та інформацією щодо можливостей для розвитку бізнесу та вдосконалення послуг у фармацевтичній сфері з акцентом на імпорт та інвестиції.
Детальніше про перебіг та зміст міжнародного фахового заходу, а також про доклад представника БаДМ читайте в наступній статті на нашому сайті.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!