SANDOZ ДОЛАЄ ІНФЕКЦІЇ

Компанія Sandoz організувала веб-трансляцію наукового заходу, спрямованого на підвищення доступу до інформації стосовно належного використання антибіотиків для спеціалістів охорони здоров’я в регіоні Центральної та Східної Європи та за його межами, включаючи Близький Схід та Африку.
Основна тема наукового заходу — «Долаючи інфекції — рятуємо життя». Для його проведення використовувалися цифрові платформи, за допомогою яких захід одночасно транслювався в багатьох країнах регіону. До участі в заході для подальшого поширення отриманих наукових знань були запрошені лікарі таких напрямків: пульмонології, терапії, отоларингології, педіатрії, сімейної справи.
Напередодні заходу регіональний директор компанії Sandoz Франческо Балестрієрі зазначив: «Метою компанії Sandoz є підвищення доступу до високоякісних лікарських засобів, медичної інформації та медичних можливостей для мільйонів людей рік за роком. Ми постійно шукаємо інноваційні шляхи співпраці з медичною спільнотою задля досягнення цієї мети».
Інфекційні захворювання залишаються основною причиною смертності у країнах з низьким рівнем доходів. Захід компанії Sandoz зосереджувався на наступних питаннях:

Окрім сприяння загальному доступу до ефективних лікарських засобів та медичної інформації, компанія Sandoz як один із провідних постачальників генеричних антибіотиків у світі також взяла на себе відповідальну роль у глобальній боротьбі з резистентністю до протимікробних препаратів. За визначенням ВООЗ, резистентність до протимікробних препаратів є однією з трьох основних загроз всесвітньої охорони здоров’я, і боротьба з нею є основною темою Всесвітнього тижня обізнаності про антибіотики, що проводиться в ці дні.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!