БАДИ НА ЗЛЬОТІ

До 2024 р. об'єм північноамериканського ринку біологічних активних добавок (БАД) досягне 35,5 млрд дол. при середньорічному темпі зростання (CAGR) 4,3% в 2019–2024 рр., йдеться у звіті американської аналітичної компанії Mordor Intelligence.

Експерти пояснюють це звичкою «їсти» БАДи і підвищенням рівня стресу споживачів, що веде до зростання поширення захворювань способу життя, таких як ожиріння, артеріальної гіпертензії і цукрового діабету.

Вживання БАДів в США за останні десять років значно зросло. У 2018 р. добавки вживали 75% дорослих американців, що на 10% перевищує показник попереднього десятиліття. Зростанню ринку сприяють старіння населення, передові технології, збільшення числа застрахованих громадян і інші чинники.

Об'єм європейського ринку БАДів до 2024 р. складатиме 26,2 млрд дол. при CAGR 4,6% в 2019–2024 рр. Європейці вважають, що вживання біодобавок сприяє поліпшенню стану здоров'я і фізичної форми, а також є превентивною мірою проти багатьох захворювань. Європейські лікарі широко практикують призначення БАДів своїм пацієнтам. Превентивний напрям охорони здоров'я укупі з браком полівітамінів стимулюють попит на БАД в Європі.

До 2024 р. об'єм ринку БАДів КНР складатиме 22,3 млрд дол. при CAGR 6,4%. Експерти зв'язують зростання ринку БАДів у Китаї із зростанням доходів громадян, усвідомленням необхідності здорового способу життя серед представників середнього класу і старінням населення. На думку дослідників, до 2050 р. в Піднебесній 30% населення буде старшим за 60 років.

Особливо в Китаї мають попит БАДи для підтримки імунної системи, пам'яті, регулювання сну, захисту внутрішніх органів, зниження ваги, догляду за шкірою і збільшення щільності кісткової тканини. На БАДи для підтримки імунної системи доводиться 27% загального показника.

Цікаво, що китайці не довіряють своїм вітчизняним виробникам і вважають за кращі БАДи закордонного виробництва, на які припадає понад 70% ринку.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи