ЕКЗІК – ЗДОРОВІ НІГТІ, ДОГЛЯНУТІ СТОПИ

Грибок – проблема, що стає найбільш актуальною напередодні весни та літа, коли наближається час босоніжок. Часто пацієнти починають боротися з косметичними проявами захворювання (зміна форми, товщини та кольору нігтя, лущенням, запаленням шкіри стоп) ігноруючи причину таких змін та збудника. Тому лікування грибка нігтів, здається проблемою, іноді, нездійсненною.

ЕКЗІК – лінійка засобів, що активно долає грибок та усуває його симптоми.

ЕКЗІК крем – протигрибковий препарату формі крему, проникаючи у шкіру знищує грибок, та попереджає його розповсюдження і розвиток. Крем знімає запалення, свербіж, лущення шкіри стоп.

ЕКЗІК розчин – протигрибковий препарат у формі розчину, проникає у шкіру та уражену нігтьову пластину, блокує подальше ураження нігтя, та знищує грибок. Розчин знімає запалення та свербіж шкіри, зупиняє ураження нігтя, та сприяє його здоровому відновленню.

ЕКЗІК СТАРТ - комбінований протигрибковий засіб, який містить Нафтифіну гідрохлорид - протигрибковий, антибактеріальний та протизапальний компонент, та Саліцилову кислоту, що проявляє антисептичну, протизапальну та місцево анестезуючу дії. Комплексна дія цих активних компонентів допомагає зупинити розвиток грибкової інфекції в нігті та шкірі, а також пом’якшити огрубілу шкіру стоп.

Показання.
Місцеве лікування грибкових інфекцій:
- грибкові інфекції шкіри;
- між пальцеві мікози;
- грибкові інфекції нігтів;
- шкірні кандидози;
- висівкоподібний лишай,
- запальні дерматомікози, що супроводжуються свербежем або без нього.

БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи