ЛАКТАЦИД - експерт №1 в жіночій інтимній гігієні

Лактацид® Інтимний гель-змазка (Lactacyd® Caring Glide) імітує природне змащення та позбавляє від тертя, пов'язаного із сухістю інтимної зони під час сексуальних стосунків.

✓ Ніжна формула на водній основі сприяє інтенсивному зволоженню
✓ Не містить ароматизаторів та барвників
✓ Збагачений L-молочну кислоту натурального походження, що підтримує природний pH-баланс вашої інтимної зони
✓ Гіпоалергенний
✓ Дерматологічно протестований
✓ Зручний і компактний формат упаковки: 50 мл, з дозатором
✓ Може використовуватися разом з презервативами

Інструкція для застосування: видавіть декілька крапель та нанесіть на інтимну зону.

ПРО ІНТИМНУ ГІГІЄНУ

Інтимна зона захищена природним шаром, який діє, як захисний механізм від бактерій та інфекцій. Цей захисний кислотний шар, за своєю природою, і його рівень pH коливається в межах від 3,8 до 4,5. Але як тільки природний рівень pH порушується, це може привести до таких наслідків, як:

• виділення;
• неприємний запах;
• подразнення або свербіж;
• сухість інтимної зони;
• молочниця і бактеріальний вагіноз.

Причиной этих проблем могут стать такие факторы как использование мыла, синтетическое или слишком узкое нижнее белье, агрессивные средства для стирки, секс, критические дни или антибиотики. Мыло содержит высокий уровень pH и может разрушить естественный кислотный слой интимной зоны, в то время как использование воды для мытья интимной зоны хоть и имеет очищающий эффект, однако не может поддержать ее естественный защитный баланс. Именно поэтому, средства Лактацид идеально подходят для ухода за интимной зоной.

О ЛАКТАЦИД:
Лактацид верит, что женское здоровье нуждается в особенном внимании и заботе. Уже более 60 лет «Лактацид» является специалистом по интимной гигиене. Миллионы женщин доверяют нам.

Состав:
Вода, глицерин, пропиленгликоль, камедь целлюлозы, карбомер, метилпарабен, этилпарабен, натрия гидроксид, молочная кислота.

Меры предосторожности:
Прекратить использование в случае возникновения раздражения. Не использовать в случаи аллергии на компоненты в составе средства. Данный продукт не является контрацептивом. Вымыть руки перед использованием. Использовать на протяжении 12 месяцев после открытия. Хранить при температуре 15°C-25°C.


БаДМ - Ми працюємо для Вас!

Регіональні підрозділи