Життя зсередини

Один з провідних дистриб'юторів на фармацевтичному ринку - компанія «БаДМ» -згуртувала навколо своїх цінностей і своєї місії понад 2500 співробітників, які кожен день працюють на благо здоров'я нації. Це величезний, безперервно працюючий механізм, де кожен виконує свою функцію і кожен має значення.
Робота в компанії «БаДМ» - це командна робота та особиста ефективність.
Уміння працювати індивідуально і інтегруватися в команду для досягнення високих результатів - це одна з ключових складових успішної роботи нашої компанії.
Об'єднані спільною метою, співробітники розуміють, якими мають бути їхні особисті результати, і як вони впливають на результат всієї команди. Розвиваючи свій професіоналізм, поважаючи персональні вклади колег в спільну справу, кожен співробітник представляє цінність як для своєї команди, так і для компанії в цілому.

Кар'єрне зростання

Кар'єрному зростанню сприяє той факт, що з появою вакансії в першу чергу розглядаємо внутрішніх кандидатів, і тільки після цього в компанії звертаються до зовнішніх джерел пошуку персоналу. 

Дружня атмосфера

У компанії підтримується здорова робоча атмосфера, коли кожен має можливість висловити свою думку і бути почутим.
Незважаючи на те, що кількість наших співробітників давно обчислюється в тисячах, атмосфера в компанії дуже дружня. Ми можемо сперечатися, можемо бути зібраними і зосередженими, ми можемо бути веселими та креативними, можемо бути принциповими, можемо підтримати та надихнути.
Ми різні, але у всіх нас є прагнення зробити життя навколо нас кращим, і це робить нашу команду сильною.


БаДМ - Ми працюємо для Вас!