Фармацевтичні компанії витрачають десятки млрд доларів на рік на розробку нових ліків. Фахівцям потрібно не лише знайти необхідну молекулу, але і запропонувати простий і економічно вигідний спосіб її виробництва. Деколи на це витрачаються сотні годин досліджень. Створена в 2012 році програма Chematica істотно полегшила це завдання і утруднила життя конкурентам.
Успішні продажі нового антибіотика Arikayce, який був схвалений FDA у вересні 2018 року, призвели до зростання акцій американської біотехнологічної компанії Insmed Incorporated (INSM, NASDAQ) за тиждень на 65,85%. Ринкова капіталізація компанії досягла $1,68 млрд. Нові антибіотики дуже затребувані, тому що багато патогенів вже виробили стійкість до популярних антибактеріальних препаратів різних типів. В той же час, нові ефективні антибіотики виходять на ринок дуже рідко, оскільки їх розробка вимагає значних зусиль.
У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 17/01/2019 з 15:30 до 16:45.
Компанія Санека Фармасьютікалз АТ презентує на українському фармацевтичному ринку новий болезаспокійливий та жарознижуючий препарат Астер. У яскравій червоній упаковці 20 таблеток потужного рятівного коктейлю – парацетамол з кофеїном. 1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну.
Американські фармацевтичні компанії Bristol-myers Squibb (BMS) – одна з найбільших американських фармацевтичних компаній - і Celgene Corporation почали 2019 рік з оголошення про операцію, яка може стати найбільшою цього року. BMS має намір купити Celgene за $74 млрд. Як йдеться у повідомленні компаній, за кожну акцію Celgene акціонери отримають $50 в грошовому вигляді плюс одну акцію BMS.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України відстрочило введення обов'язкового маркування лікарських засобів за стандартами SI, ліки залишаться в обігу із затвердженим маркуванням. «Відстрочено введення в дію наказу МЕРТ. Міністерство здоров’я веде переговори про доцільність поширення дії вимог наказу МЕРТ № 914 на сферу лікарських засобів», — повідомила прес-служба МОЗу.
У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 10/01/2019 з 16:00 до 16:30.
У зв'язку з впровадженням електронного документообігу первинними документами компанією БаДМ, наступний вебінар, присвячений особливостям роботи з електронними документами, відбудеться 27/12/2018 з 16:00 до 16:30.
Міністерство охорони здоров'я України запропонувало дозволити медустановам купувати препарати, які не входять в Національний перелік лікарських засобів. При цьому відповідним проектом Міністерства, що розміщений на сайті установи для громадського обговорення, пропонується не включати в список тих, що купуються медустановами ліксзасобів екстемпоральні препарати.